2020 Kovo 10d.
1

Latvijoje alytiškiai atplaukė iki visų spalvų medalių

titleNuotraukoje (iš kairės): R. Garbinas , U. Kamandulis, E. Kilmanas ir V. Janavičius

Rygoje (Latvija) vyko Baltijos šalių plaukimo čempionatas. Jame vyko varžybos suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių kategorijose.

Lietuvai atstovavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro plaukikai Ugnius Kamandulis  ir Edvinas Kilmanas bei treneris Romualdas Garbinas.

Geriausia sekėsi U. Kamanduliui, kuris 4x100 metrų kombinuotoje estafetėje jaunimo grupėje su komandos draugais tapo čempionu, o 4x100 m kombinuotoje estafetėje suaugusiųjų grupėje iškovojo bronzą.

Asmeninėje įskaitoje Ugnius pelnė dar 2 medalius: sidabro – 100 m peteliške jaunimo grupėje  ir bronzos – 50 m peteliške suaugusiųjų grupėje.

E. Kilmanas jaunių grupėje, plaukdamas 100 m ir 200 m krūtine, laimėjo bronzos medalius, o 4x100 m kombinuotoje estafetėje atplaukė iki sidabro.

Sportininkus treniruoja R. Garbinas ir Viktoras Janavičius.