24 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 4d.
Rėmėjų turinys
2020 Kovo 10d.
0

Avarinis durų atidarymas

title

Nelemtas užmaršumas neretai dažnam gali kainuoti ne tik nervines ląsteles, bet ir nemenką pinigų sumą. Taip gali nutikti užsikirtus namų durims ar automobilio durų spynelei, ar tiesiog pametus raktus. Nemalonios situacijos galima išvengti, laiku pasigaminus papildomus raktus.

Avarinis durų atidarymas (Vilnius)

Sakoma, kad jei žinotume, kad krisime, tai ir pagalvę išsyk pasimestume, kad krytis nebūtų toks skausmingas. Panašiai galima pasakyti ir apie būtinybę turėti dar vienus raktus. Niekada niekas nežinos, kokių situacijų gali pasitaikyti gyvenime. Jokia, kad ir labai kokybiška spyna, netarnauja visą gyvenimą, tad visada verta laiku ją pakeisti, kai vos tik ji pradeda sunkiau rakintis. Žinoma, tik retas spėja tai padaryti laiku, net nepagalvodamas, kad spyna pradėjo kirstis ne šiaip be priežasties, o dėl to, kad jau atitarnavo savo. Ingoruojantieji tokius spynos pasispardymus vienądien gali neišvengti nepageidautinos situacijos - visiškai užsikirtusios spynos, tad avarinis durų atidarymas taps sunkiai išvengiama paslauga.

Užsikirtusi durų spyna - rimta bėda, ypač kai dar spaudžia laikas, skubama į darbą, susitikimą ar paimti vaikus iš darželio. Tokiais atvejais būtų labai neapgalvota ieškoti savamokslių pagalbininkų, kurie negali suteikti nei paslaugos kokybės, nei apskritai jokios garantijos, kad darbas bus atliktas. Jie gali pridaryti tik dar daugiau žalos - apgadinti duris ir staktą, iššvaistyti ne vieną brangią valandą. Visos šios realiai gresiančios žalos galima išvengti susisiekus su spynų meistrais. Jų siūloma paslauga - avarinis atrakinimas išgelbės nuo žūties ne vieną tūkstantį nervų ląstelių, bet ir sutaupys nemažai laiko. Be to, tokiu būdu dažniausiai bus sutaupyta dar ir ne viena dešimtis eurų.

Atrakinami ir automobiliai

Avarinio atrakinimo virtuozai geba bet kokią spyną įveikti per itin trumpą laiko tarpą. Jų paslaugų galima tikėtis bet kuriuo paros metu, ko nepasakytume apie savamokslius pagalbininkus. Patyrę meistrai dažniausiu atveju padės pasirūpinti ir papildomu raktų komplektu. Tai turėtų būti aktualu ne tik nuosavo būsto turėtojams, bet ir tiems, kurie turi darbovietės raktus. Ypač tai turėtų rūpėti tiems, kurie į darbą turi atkeliauti pirma savo kolegų.

Patyrę meistrai padeda žmonėms ne tik patekti į savo būstus, bet ir gelbsti kitais nelaimės atvejais, kai nebėra galimybių patekti į savo automobilį. Taip gali nutikti tiems, kurie pametė raktelį, jį sulaužė ar netyčia transporto priemonę paliko vaiką žaisti. 

Verta rinktis patyrusius

Avarinio atrakinimo specialistų kontaktai turėtų būti įvesti kiekvieno žmogaus telefone. Tai leis jaustis saugiems, nepriklausomai nuo to, kiek gresia nemalonios situacijos.

Avarinis durų atidarymas - “Ozo servisas” garantuoja aukščiausios kokybės paslaugas visais gyvenimo atvejais, kai neįstengiama patekti į gyvenamąsias, komercines patalpas ar transporto priemonę.

Operatyvus avarinis durų atidarymas gali būti atliktas visų markių transporto priemonėms Vilniaus mieste. Tas pats pasakytina ir apie gyvenamąsias patalpas. Specialistai į nurodytą vietą atvyksta, atsiveždami kartu ir mobilią įrangą, tad atvykę gali suteikti visas įmanomas automobilių atrakinimo paslaugas. Patyrę avarinio atrakinimo specialistai savo darbe pasitelkia itin šiuolaikišką ir sertifikuotą įrangą, leidžiančią atrakinti transporto priemonių spynas bei duris nepaprastai greitai, o dar ir saugiai. Jiems padedant greitai išsprendžiami visi automobilio atrakinimo klausimai. Jei tik yra  poreikis, visada galima išmontuoti ar sutvarkyti automobilio užvedimo spyneles ir pagaminti naujutėlaičius automobilio raktus. Aukščiausio lygio specialistai yra gerai perpratę visas automobilių avarinio atrakinimo peripetijas, tad geba garantuoti, kad visi darbai bus atlikti nepriekaištingai.


 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena