11 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
AlytusAktualijosSveikata
2020 Kovo 2d.
0

Koronaviruso profilaktikos rekomendacijos – Alytaus miesto įstaigoms ir įmonėms

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius pasirašė įsakymą dėl koronaviruso profilaktikos jai pavaldžiose įstaigose ir įmonėse.

Įsakyme  Alytaus miesto savivaldybei pavaldžių įstaigų ir įmonių vadovams nurodoma užtikrinti reguliarų patalpų vėdinimą ne rečiau kaip 5 kartus per dieną, aprūpinti įstaigą asmens higienos priemonėmis (muilu, popieriniais vienkartiniais rankšluosčiais, rankų dezinfekavimo priemonėmis) ir užtikrinti jų nuolatinį papildymą.

Alytaus miesto savivaldybei pavaldžioms įstaigoms ir įmonėms taip pat  nurodoma užtikrinti asmens higienos priemonių (dezinfekavimo priemonių) prieinamumą visoje įstaigoje (prie įėjimo į įstaigą, į tualeto patalpas ir kitose patalpose, kuriose įrengti praustuvai),  įstaigose  esančių paviršių (stalų, kėdžių, palangių ir kt.) valymą drėgnuoju būdu ne rečiau kaip vieną kartą per dieną, įstaigose esančių tualetų ir jų durų rankenos turi būti dezinfekuojamos ne rečiau kaip 5 kartus per dieną, o viešajame transporte (autobusai, mikroautobusai  ir pan.) esantys paviršiai  – ne rečiau kaip 2 kartus per dieną.

Alytaus miesto savivaldybei pavaldžios įstaigos ir įmonė turi informuoti darbuotojus apie asmens higienos priemonių taikymą pagal savivaldybės išplatintą informaciją ir sudaryti sąlygas darbuotojams, grįžusiems iš koronaviruso paveiktų regionų, 14 d. laikotarpiu dirbti nuotoliniu būdu.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt