18 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
SportasKrepšinis
2020 Kovo 1d.
0

Žvaigždžių dienos 3x3 turnyrą laimėjo alytiškės Dangė, Geida ir Viktorija

titleNuotraukų galerijaAlytiškės krepšininkės tapo MKL žvaigždžių dienos 3×3 turnyro čempionėmisRoberto Eismonto nuotr.

Moksleivių krepšinio lygos (MKL) žvaigždžių dienoje Kėdainiuose žibėjo ir Alytaus krepšinio auklėtiniai, o merginų trejetas tapo čempionėmis.

Geida Blažulionytė, Dangė Mačernytė ir Viktorija Stabingytė iš Alytaus SRC finale 8:7 nugalėjo Milėją Mackevičiūtę, Eglė Mikšaitę ir Austėją Raukaitę iš Panevėžio KKSC ir tapo MKL žvaigždžių dienos 3×3 turnyro nugalėtojomis.

Dangė, Geida ir Viktorija iškovojo ne tik čempionių titulą, tačiau ir teisę sužaisti parodomąsias rungtynes su Lietuvos 3×3 krepšinio rinktine, kuri dėl patekimo į Tokijo (Japonija) olimpines žaidynes kovo mėnesį kovos atrankos turnyre Indijoje.

Alytaus vaikinukams iki MKL 3×3 finalo trūko nedaug, jie pateko į pusfinalį.

MKL žvaigždžių dienos įgūdžių konkurse tris varžoves merginų grupėje įveikė ir vicečempione tapo alytiškė Kamilė Salickaitė.

Jaunieji alytiškiai krepšininkai dalyvavo ir kitose MKL dienos Kėdainių arenoje rungtyse, penki žaidė simbolinėse savo amžiaus „žvaigždžių“ rinktinėse: U-18 – Gedvilė Savostaitė, U-16 – Nojus Lebskas, Gerda Raulušaitytė ir Viktorija Stabingytė  bei U-14 – Skirmantė Pušinskaitė

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt