14 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
SportasRankinis
2020 Kovo 1d.
0

LRF taurės finaluose Alytuje – Kauno moterų ir Vilniaus vyrų komandų triumfas

titleNuotraukų galerija

Alytuje vykusiame Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyre tapo aiškūs moterų ir vyrų  varžybų finalininkai ir nugalėtojai.

Daugiausiai intrigos užfiksuota pačiame pirmajame šeštadienio mače, kuriame jėgas išmėgino Kauno „Acme-Žalgiris“ ir „Eglė“. Po pirmojo susitikimo kėlinio priekyje minimaliai dar buvo Kauno klubas (15:14), tačiau Aušros Šponės vedamos sostinės merginos perėmė iniciatyvą ir pirmavo didžiąją antrojo kėlinio dalį. Vis dėlto, itin maža rotacija besirėmusi Antano Skarbaliaus vadovaujama „Acme-Žalgirio“ ekipa kovėsi iki pat mačo pabaigos ir pradėjus tiksėti paskutiniajai mačo minutei priartėjo maksimaliai (29:30), tačiau tai ir buvo viskas, kad žalgirietės įstengė nuveikti šiame mače. Vilniaus ekipai šiame mače net 12 įvarčių pelnė A. Šponė, o Kauno ekipoje po 7 įvarčius surinko Austėja Narauskaitė ir Klaudija Šidlauskytė.

Kauno „Acme-Žalgiris“ 29:30 Vilniaus „Eglė“

Kitame pusfinalyje daug intrigos neužfiksuota. Praėjusio sezono Lietuvos moterų rankinio lygos čempionės „Cascados-HC Garliavos“ merginos didesnio vargo su vienomis iš LRF moterų 1-osios lygos lyderėmis Šiaulių SC „Dubysos-Porigidos“ atstovėmis neturėjo. Jau per pirmą susitikimo dalį garliavietės atitrūko solidžiai (21:13), o po pertraukos savo persvarą tik dar labiau padidino – 40:24. Rezultatyviausia Garliavos ekipoje su 10 įvarčių buvo Mantė Voskresenskaja. Šiaulių komandai 7 surinko Gabrielė Sutkienė.

Šiaulių SC „Dubysa-Porigida“ 24:40 Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“

Pirmajame LRF taurės vyrų pusfinalyje jėgas išmėgino dabartiniai taurės savininkai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai ir HC „Vilniaus“ klubas. Vilniečiai solidžiai pradėjo rungtynes ir gero vartininko Donato Žebelio žaidimo dėka neleido bėgti klaipėdiečiams. Vis dėlto „Dragūnas“ geriau sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą ir susikūrė 3 įvarčių pranašumą (17:14). Po pertraukos klaipėdiečiai ėmė tolti nuo savo varžovų ir turėjo galimybę ramiai užbaigti susitikimą. Vilniečiai nors ir bandė spurtuoti mačo pabaigoje, tačiau viskas, ką jiems pavyko padaryti, tai sumažinti atsilikimą iki 4 įvarčių – 30:34. Klaipėdos ekipai 6 įvarčius įmetė Benas Butkus, Vilniaus komandai 7 surinko Vaidas Drevinskas.

Vilniaus HC „Vilnius“ 30:34 Klaipėdos „Dragūnas“

Kitame vyrų pusfinalyje daug intrigos neišvysta. Vilniaus „Šviesa“ susitikimą su Kauno „Ąžuolo-KTU“ rankininkais pradėjo spurtu 8:0 ir taip jau mačo pradžioje susikūrė itin solidžią persvarą, kurią viso mačo metu bandė mažinti kauniečiai. Po pirmojo mačo kėlinio Vilniaus klubas jau pirmavo 20:9 ir nors antroje susitikimo pusėje „Ąžuolas-KTU“ keliskart bandė grėsmingai artėti „Šviesa“ surasdavo atsakymų ir vėl padidindavo savo atotrūkį. Pergalę vilniečiai šventė rezultatu 38:28, o rezultatyviausias nugalėtojų gretose su 8 pelnytais įvarčiais buvo Laurynas Palevičius, Kauno klubui 8 įmetė Arminas Stankūnas.

Vilniaus VHC „Šviesa“ 38:28 Kauno „Ąžuolas-KTU“

LRF moterų finalą laimėjo Kauno r. rankininkės.

Kauno rajono komanda, papildžiusi savo trofėjų lentyną LRF taure, šiuo metu savo kolekcijoje turi visus tris pagrindinius moterų rankinio trofėjus – LRF taurę bei supertaurę ir lygą. titulą.

Finale naudingiausios žaidėjos titulą Garliavos komandoje gavo Kamilė Bušaitė, kuri įmetė 11 įvarčių, 10 pridėjo Karolina Sparnauskaitė. Vilniaus klube naudingiausia buvo Daiva Aleksandravičiūtė, surinkusi 10 įvarčių, 5 pridėjo Greta Sadauskaitė.

Vilniaus „Eglė“ 28:34 Kauno r. „Cascada-HC Garliava SM“

Vyrų taurės finalą laimėjo Vilniaus rankininkai.

Naugingiausiu „Šviesos“ žaidėju pripažintas vartininkas Edmundas Pelėda, kuris atrėmė net 46 procentus varžovų metimų. Rezultatyviausias Vilniaus komandoje buvo Karolis Antanavičius – 10 įvarčių,  surinko Šarūnas Ugianskis.

Klaipėdos ekipai 7 surinko Gytis Šmantauskas, 6 pridėjo Žanas Gabrielius Virbauskas, o naudingiausiu pripažintas buvo 5 pelnęs Laurynas Simonavičius.

Klaipėdos „Dragūnas" 29:31 Vilniaus VHC „Šviesa"

Vilniaus „Šviesos“ vyrai LRF taurę iškovojo po 7 metų pertraukos. Moterų taurę iškovojusi Garliavos ekipa ja anksčiau džiaugėsi 2011 metais.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė