3 c Alytus
Ketvirtadienis, Balandžio 2d.
Alytus
2020 Vasario 28d.
0

Miesto vartai prie įvažiavimų atsiras šiemet

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytus jau keletą metų atvykstančius ir grįžtančius pasitinka tik su kelio ženklu „Alytus“, tačiau šiemet trijuose įvažiavimo į miestą keliuose atsiras miesto vartai „Alytus Myliu“ – jie įprasmins atvykimą į Dzūkijos sostinę. Pernai Alytiškių iniciatyvos projekto metu gyventojai balsuodami išrinko šią iniciatyvą, verčiausią laimėti didžiųjų projektų kategorijoje.

Šiuo metu miesto vartų vietų derinimo procesai perduoti Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos. Suderinusi vietas savivaldybė pradės projektavimo pirkimų procedūras. Numatyta, kad treji „Alytus Myliu‘ miesto vartai bus įrengti įvažiavimo kelyje nuo Kauno, Simno ir Serijų žiedo ir įvažiavimo kelyje nuo Daugų gatvės. Vartus taip pat numatyta apšviesti.  

Miesto vartų idėjos esmė – dzūkų „Roželės“ fragmentai, sudarantys Alytaus miesto vartų pagrindą, tarytum simbolį, ant kurio laikosi užrašas „Alytus“. Miestas myli kiekvieną, laukia sugrįžtančio ir pasitinka svečius.

Galbūt turite idėjų, kas dar galėtų atsirasti Alytuje? Tuomet laukiame jūsų iniciatyvos! Savo miesto šeimininku, kuris turi galimybę paskirstyti dalį bendro miesto biudžeto, gali būti kiekvienas alytiškis nuo 16 metų. Kviečiame visus miesto gyventojus būti aktyvius ir  dalyvauti  Alytiškių iniciatyvos projekte. Teikite idėjas ir pasiūlymus, kurie pagyvintų miesto viešąsias erdves ir jais galėtų naudotis visi miesto gyventojai ir svečiai. Šiemet iniciatyvų laukiame iki kovo 13 d.  

Projekto idėjos pasiūlymo formoje pateikiama ši informacija:
•    Asmens duomenys.
•    Projekto pavadinimas, vieta, trumpas idėjos aprašas ir laukiami rezultatai.
•    Preliminari sumą su detalizuota sąmata.
•    Nuotrauka ar brėžinys.
•    20 alytiškių parašų.

Iniciatyvų projektai turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių/kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomerciniai, skirti gyvenamajai aplinkai gerinti. Mažos apimtiems projektams įgyvendinti savivaldybės taryba skiria iki 25 tūkst. eurų, o didelės apimties iki 150 tūkst. Projektų idėjų pasiūlymus ir preliminarias projektų sąmatas vertins konsultacinė darbo grupė. Laimėjusios iniciatyvos bus 100 proc. finansuojamos ir įgyvendinamos iš savivaldybės biudžeto lėšų.

Projektų idėjų pasiūlymai su teisingai užpildyta paraiškos forma priimami Alytaus miesto savivaldybės administracijos priimamajame Rotušės a. 4, Alytuje, ir el. p. [email protected], dėl papildomos informacijos prašome kreiptis el. p. [email protected]  į Finansų ir investicijų skyriaus vyriausią specialistą.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt