11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
AlytusTransportas
2020 Vasario 28d.
0

Dalijamos dezinfekavimo ir valymo priemonės

titleAsociatyvi iliustracija

Siekiant sumažinti riziką užsikrėsti koronavirusu Alytaus viešojo transporto vairuotojams nuo ketvirtadienio dalijamos papildomos valymo ir dezinfekavimo priemonės, skirtos dažniau valyti darbo vietos paviršius, rankas, užtikrinti higieną.

Visos viešojo transporto priemonės periodiškai valomos ir vėdinamos sudarant skersvėjį. Naudojant valymo ir dezinfekavimo priemones, drėgnuoju būdu valomi autobusų paviršiai: grindys, langų rėmai, turėklai, rankenos, sėdynių atlošų porankiai ir elektroninių kortelių skaitytuvai (komposteriai).

Viešojo transporto vairuotojams ir keleiviams platinamos rekomendacijos, kaip saugotis nuo virusų (įskaitant koronavirusą), užtikrinti asmeninę higieną, rūpintis savimi ir aplinkiniais.

„Situacija nuolat stebima ir operatyviai reaguojama. Esant poreikiui įsigysime papildomų dezinfekcijos ar kitų reikalingų priemonių, kad būtų užtikrintas keleivių ir vairuotojų saugumas, higiena“, – teigia VšĮ „Alytaus infrastruktūra“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė.

Kaip apsaugoti save ir kitus?

Rankas plauti kruopščiai ir dažnai, ir visada po kontakto su svetimais paviršiais. Jeigu nėra galimybių – naudoti servetėles su dezinfekavimo priemonėmis, rankų dezinfektantus.
•    Neliesti akių, nosies ir burnos.
•    Sustiprinti patalpų vėdinimą, sudarant skersvėjį.
•    Patalpas bei kitus paviršius valyti drėgnu būdu.
•    Vengti artimo sąlyčio su sergančiais asmenimis (saugus atstumas nuo sergančiojo yra apie 1 m).
•    Kosint, čiaudint burną ar nosį būtina prisidengti vienkartine servetėle arba sulenkta alkūne.

Jei įtariate, kad užsikrėtėte koronavirusu – atsirado į gripą panašūs simptomai, karščiavimas, kosulys, kvėpavimo sutrikimai arba turėjote kontaktą su galimais viruso nešiotojais:
•    Jūs turite likti namuose (izoliuotis), t. y. neikite pats pas gydytoją, nevykite viešuoju transportu ar taksi, nesilankykite viešosiose vietose – kitaip tariant, neplatinkite galimo viruso.
•    Skambinkite 112 ir iškart informuokite apie savo įtarimus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė