1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusTransportasŠvietimasTechnologijos
2020 Vasario 27d.
0

Bendrieji bilietai Alytuje gali vėluoti dėl viruso

titleNuotraukų galerijaAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Naujai diegiamas bendras mokinio pažymėjimas ir viešojo transporto el. bilietas Alytaus mieste gali vėluoti.

Kaip Alytausgidas.lt informavo jungtinio bilieto sumanytoja, miesto viešojo transporto paslaugą vykdanti bendrovė „Kautra“, kol kas nevėluojama, tačiau viskas priklausys nuo situacijos Kinijoje, kur šie bilietai bus gaminami.

Pagal turimus įsipareigojimus dar nevėluojame. Sutartas terminas moksleivio pažymėjimų gamybai yra mėnesis laiko nuo duomenų pateikimo. Šiuo atveju duomenys pateikti vasario 10 d..

„Dėl kortelių gamybos žinome, kad fabrikas gaminantis korteles, kol kas nedirba. Bet kai tik atnaujins darbą kortelės bus pagamintos ir pristatytos“, - naujienų portalui patvirtino „Kautros“ Alytaus filialo vadovė Gražina Čepukaitienė. Pasak jos, gali būti nedidelis vėlavimas, tačiau tikimasi, kad „visi suprantame dėl viruso kilusią situaciją, kuri yra globali“.

Pagal pradinį sumanymą bendras mokinio pažymėjimas ir viešojo transporto el. bilietas naudotojus Alytaus mieste turėjo pasiekti per pirmąjį kovo dešimtadienį.

Naudojimasis naujuoju mokinio pažymėjimu, kuris bus integruotas su autobuso bilietu, per mėnesį kainuos 4,6 Eur, o pats dokumentas tiems, kurie jau turi važiavimo el. bilietą, bus nemokamas.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt