6 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Vasario 26d.
0

Nacionalinė viktorina vyks 40-yje Lietuvos, užsienio miestų – ir Dzūkijos sostinėje

title

Kovo 7 dieną net 40-yje Lietuvos ir užsienio miestų, tarp jų ir Alytuje vyks išskirtinis žinių apie Lietuvą pasitikrinimo konkursas – Nacionalinė viktorina.

Šis renginys bus tarsi didelis individualus protmūšis, kurio metu dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir taip toliau. Visi viktorinos klausimai bus susiję su Lietuva bei lietuviais.
 
Klausimai bus vienodi ir viktorina prasidės tuo pačiu metu visoje Lietuvoje, atsakymus į juos reikės pateikti raštu, užrašant juos ant viktorinos vedėjo išdalintų klausimynų. Alytuje  viktorina vyks Alytaus miesto savivaldybės didžiojoje salėje, Rotušės a. 4, Alytus, jos pradžia – 13 val.

Viktoriną sudarys du kėliniai, vieno trukmė – 60 minučių, per jį dalyviai turės atsakyti į 120 klausimų. Tarp kėlinių bus trumpa pertrauka, per kurią žaidėjai galės atsipūsti. Bendra renginio trukmė, įskaitant ir atsakymų taisymą – apie tris su puse valandos.

Šiemet viktorina skirta paminėti Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, kurį minėsime kovo 11 d.

Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti. Tą galima padaryti Nacionalinei viktorinai skirtame polapyje, kurį rasite paspaudę šią nuorodą ČIA.

Užsiregistravusieji, prieš prasidedant viktorinai, kovo 7 d. atvykite į Alytaus miesto savivaldybės didžiąją salėję, Rotušės a. 4, Alytus Su savimi tereikia turėti rašymo priemonę.
 
Organizatoriai maloniai kviečia Alytaus gyventojus aktyviai dalyvauti viktorinoje, pasitikrinti žinias ir sužinoti daug naujo apie Lietuvą!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt