Sekmadienis, Balandžio 5d.
Sportas
2020 Vasario 26d.
0

Alytiškiai savo baseine iškovojo ne tik medalius, tačiau ir teisę atstovauti Lietuvai

title

Alytuje vykusiose Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybėse be apdovanojimų neliko alytiškiai.

Iš 32 startavusių alytiškių geriausią rezultatą pasiekė Ugnius Kamandulis (treneris Romualdas Garbinas). Plaukdamas 50 m peteliške jis pirmenybėse iškovojo bronzos medalį ir pirmą kartą įvykdė Lietuvos plaukimo meistro normatyvą. Dar vieną aukso medalį iškovojo jaunimo grupėje 100 m peteliške.

Edvinas Kilmanas (treneris Viktoras Janavičius) jaunių grupėje 100 m ir 200 m plaukdamas krūtine iškovojo aukso medalius ir pirmą kartą įvykdė kandidato į Lietuvos plaukimo meistro normatyvą. Būdamas jauniausiu finalininku suaugusių grupėje krūtinės stiliumi, plaukė trijuose finaluose: 50 m krūtine – 8 vieta, 100 m krūtine – 7 vieta ir 200 m krūtine – 6 vieta.

Jaunimo grupėje du bronzos medalius iškovojo Ugnius Vyšniauskas plaukdamas 100 m ir 200 m peteliške (trenerė Viktorija Skoblienė – Jančiauskė).

U. Kamandulis ir E. Kilmanas iškovojo teisę atstovauti Lietuvos rinktinei, jaunimo ir jaunių grupėje, Rygoje (Latvija) vyksiančiose Baltijos šalių pirmenybėse.