11 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
Sveikata
2020 Vasario 25d.
3

Vaistininkai: apsauginės kaukės baigiasi

titleAsociatyvi iliustracijaZenono Šilinsko nuotr.

Lietuvos vaistininkai skelbia, kad vaistinėse apsauginės kaukės yra išparduotos, o likę likučiai gali pasibaigti bet kuriuo metu.

Lietuvos vaistinės jau kurį laiką parduoda didesnius nei įprasta medicininių kaukių kiekius, o naujų kaukių pristatymas stringa, gaunami mažesni nei reikiama kiekiai.

Vaistinėse galima rasti apsauginių kaukių, tačiau jų kiekis prekyboje labai nedidelis. Kai kuriuose tinkluose likę keletas tūkstančių vienetų.

Tačiau primenama, kad apsauginės kaukės, kokios pardavinėjamos vaistinėse, nuo koronaviruso neapsaugo. Vaistininkai atkreipia dėmesį, kad medicininės kaukės viruso nesulaiko ir tuo pačiu neapsaugo nuo užsikrėtimo, jei yra artimas kontaktas.

Dėl situacijos pasaulyje medicininių kaukių tiekėjai įmonėms įteikę oficialius dokumentus, nurodančius, kad kaukių tiekimas ne Kinijos rinkai sustabdomas, tokia padėtis yra visoje Europoje.

Kada tiekimas Lietuvai bus atnaujintas, kol kas nežinoma.


Komentarai

3
Komentuoti
Išpuikę2020-02-27
Kelionių organizatoriaus,klausia ar vykti į kelionę,žmonės atsipeikėkit ,jis iš to gyvena.Ir kaip jums atrodo ,ką jis patars.Mastykit....mastykit......
jooooooooomajoooo2020-02-26
Biznis ir tiek..nu kam ta kauke,kam perka? juk niekas neapsaugo,ot naivuoliai...cirkas su vaistais ir su kaukem..
Mąstantis konkrečiai2020-02-26
matomai sulauksime maro be apsaugos priemonių,kadangi jos keliauna kita kryptimi iš gamintojų,o visumoje būtų laikas rimčiau pasižiūrėti į šią ,pasauliui baimę keliančią,problemą,juk sklando per TV gandai ,kad paprastos kaukės nuo korono viruso neapsaugo,tuomet ką naudosime savisaugai ?
traffix.lt