18 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 14d.
Alytus
2020 Vasario 24d.
19

Alytaus miesto šventės muzikinis akcentas – SEL koncertas Dainų slėnyje

titlePraėjusių metų Alytaus miesto šventėje koncertavę įvairūs atlikėjai sutraukė didelę minią žiūrovų. Šiais metais jų tikimasi dar daugiau...

Alytaus miesto gimtadienio šventė 2020 m. birželio 12-14 dienomis vyks Dainų slėnyje ir jo prieigose.

Šiemet ji pavadinta itin jaukiai - „Namai suARTina“. Vienas iš šių metų šventės akcentų (Klasiokų susitikimas), tad alytiškiai kviečiami į masinį klasės susitikimą, kurio programoje ne tik miesto ambasadorių skyrimas, bet ir pačių pasaulio alytiškių paskaitos ir pasirodymai.

Birželio 13 dieną mylimiausias Lietuvos miestas Alytus buria visame pasaulyje išsiblaškiusius alytiškius. Jau penktasis Pasaulio alytiškių sambūris 2020 m. birželio 13 dieną kviečia susitikti bendraklasius Dainų slėnyje ir drauge švęsti miesto gimtadienį.

 O koks gimtadienis be geros muzikos?  Buvęs perspektyvus diskotekų vedėjas (DJ), o dabar perspektyvus meras  Nerijus Cesiulis feisbuko paskyroje paskelbė naujieną, kad šiais metais Alytaus miesto gimtadienio šventėje įspūdingą šou programą pristatys grupė SEL su nenuspėjamai charizmatišku Egidijumi Dragūnu.

Galima neabejoti, kad šis atlikėjas į Dainų slėnį sutrauks milžinišką minią savo talento gerbėjų, tad Alytaus vardas jau nuo šiandien rašomas į melomanų vasaros planus.

Mero N. Cesiulio feisbuko paskyroje vieni komentatoriai džiaugiasi, kad SEL lankysis Alytuje, kiti piktinasi tokiu pasirinkimu, o treti iškart klausia kiek E. Dragūno šou kainuos miesto biudžetui.

Praėjusią vasarą SEL koncertavo Panevėžio miesto šventėje. 20 tūkst. eurų atseikėta pačiam E. Dragūnui, dar tiek pat – 20 tūkst. eurų – jo komandai už dviejų valandų koncerto su šviesų efektais surengimą. 

Už kokią pinigų sumą SEL  koncertuos Alytuje,k kas neaišku.  Tačiau jau dabar aišku, kad SEL  lazerių prožektoriai įžiebs naujas diskusijas ir ilgai kaitins Alytaus padangę. Tikėkimės, kad tos lazerių liepsnos ne tokios kaitrios ir aitrios, kaip į dangų kilę didžiojo rudens gaisro liepsnos ir dūmai...

N. Cesiulio FB įrašas

„KONTROLINIS pirmadienio ŠŪVIS 

Alytus savo gimtadienį švęs kartu su muzikos, šviesų ir specialiųjų efektų karaliumi SEL!

Birželio 13 dieną kalendoriuose visi pasižymime raudonai! Dalyvavimas PRIVALOMAS! 

Čia gyvenančius ir po visą pasaulį išsiblaškiusius alytiškius birželio 13 d. 12 val. kviečiame į masinį, ir, greičiausiai, rekordinį klasės susitikimą Dainų slėnyje!

Lauksime visų buvusių ir esamų Alytaus mokinių! Nesvarbu, mokyklą baigėte prieš 10 ar 50 metų. Patikėkite, bus tikrai smagu prisiminti senus gerus laikus ir pamatyti senus gerus draugus! Nujaučiu, bus ką papasakoti.

Laukia daug siurprizų ir staigmenų. Daug pasirodymų ir veiklų visiems - mažiems ir dideliems.

Ir be visų linksmybių ir įdomybių, kurios mūsų laukia birželio 12-14 dienomis, labiausiai laukiu birželio 13-osios vakaro, kai per grandiozinį SEL šou visi susikibę dainuosim „Aš žiūriu į Tave, Alytau, pro atvirus langus”!

Koncertas nemokamas, po atviru dangumi vienoje gražiausių Alytaus vietų – Dainų slėnyje.

Atskleisiu dar vieną paslaptį. Scenoje E.Dragūnas pasirodys ne vienas. Su titaniniu robotu!

Tikiu, bus geriau nei gerai!

Visi užsisakom gerą orą. Gerą nuotaiką. Ir bilietus į vieną pusę – namo į Alytų!“


Komentarai

19
Komentuoti
Daiva2020-02-27
Bet kokie niūrūs žmonės, viską pinigais matuoja. Džiaugtis reikia, ne kasdien šventė.
Laura Naglis Putkis2020-02-26
Valdzios vyrai neranda švaisto tokius pinigus samdydami zemiausio lygio muzikantus...meras čia šovė sau į kojas...deja bet kai pinigų reikia mokykloms jų nėra ...kyla darželių,būrelių kainos nes mat trūksta lėšų o marozams moketi šimtus tūkstančių už porą valandų pasirodo gali :D paskutinė tavo kadencija manyčiau DJ gaisro gesintojau :D
Jobajestremskas2020-02-26
Čia tas kur sau po nosimi kažką murma visą laiką ?? Ačiū ugnies žmogau ;)
Emma Baron2020-02-26
Norite susirasti merginą vienai nakčiai? Sveiki atvykę - www.GetMeets.com
Na na2020-02-25
Tikrai ne visiems Sel patinka, tarp maroziukų gal ir žvaigždė. Juokingi tokie pasakymai, kad klausys ir tie kurie jo nekenčia.
Birute2020-02-25
Saunuolis Meras,o visiems vistiek neitiksit,taigi,sekmes Mere! Gerbiu.
Donatas2020-02-25
Galim selą mylėt, galim jo nekęst bet negalim nei vienas paneigt jo talento.susirinks visi ir kam patinka ir kas nekenčia. Tai vienas iš nedaugelio scenos žmonių lietuvoje, kuris sugeba sutraukt į savo pasirodymus minias žmonių. Nesu selo gerbėjas bet vistiek ačių merui.Bus smagu ir visiškai nesvarbu kiek tai kainuos
Realistas2020-02-25
Meras nori parodyti kokiais neturite būti ar tapti.Gyvas pvz.geriausia info priemonė.Anais laikais karaliai savo cirkininkus užsiaugindavo įkišę į bačkas,po to patys žiuredavo ir juokdavosi.
gintaras2020-02-25
selas-juoda miesto sventes veliava.
Jasius2020-02-25
Netikėjau, kad meras tokio žemo intelekto jei šį idiotą pasikvietė. Nu ką gi valio!!!!!!!!!!!
dzūkė nepaspirtukė2020-02-25
perkūni nukėlė tą šventę į dainų slėnį, kiba vietos nėra centre, įdomu kaip pasiekt neįgaliesiems tokią vietą, juk ir jie nori pasidžiaugt miesto švente, nes ir jie tokie patys žmonės.
Nuomonė2020-02-25
Tegul tas selas paleidžia savo įrašus tokiems kaip pats. Miesto gimtadienio šventėje, mano nuomone, jis netinkamas. O ir pati miesto šventė turėtų būti mieste - yra gi kur.
Alytiškis2020-02-25
O ta mergaičiukė kur X faktoriui buvo antra kur ji, kodėl savo talentų nepaskatinam ir nepariamem jų karjerų?
nnn2020-02-25
sita gaideli pasamde,na geriau jau be jo
Eljot2020-02-25
Butinai dalyvausim. Nesitikejau, pagaliau i alytaus svente paziureta rimciau.
kests2020-02-25
Charizmatiškai nenuspėjamas keiksmų efektų karalius debiliškai Chamiškas.....tai Alytaus bomželiai galės pašokti
Nu jo2020-02-25
Budulių, marozų ir čikenų koncentracija tą vakarą Dainų slėnyje bus turbūt didžiausia visoje Lietuvoje, juk toks "talentas" atvažiuos.
Sales2020-02-25
Miesto politika. Birzelio menesi SEL:))) beveik 2 tkst nyksciu surinko;)) beveik neitiketina. Renku kitai kadencijai.
Rejonas2020-02-25
O Patruliai bus?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose