10 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
AlytusSportasKrepšinis
2020 Vasario 23d.

Alytaus krepšinio lygos čempionų titulą apgynė „Simnas-Randers" (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaAlytaus miesto krepšinio lygos čempionų titulą apgynė „Simnas-Randers“ Rugilės Cibulskaitės nuotraukos

11-a krepšinio mėgėjų komandų išsiaiškino, kas stipriausias Dzūkijos sostinėje.

Reguliariojo sezono metu 1-ą vietą užėmusi Alytaus „Ekstra“ 4-finalyje 79:54 įveikė 8-oje pozicijoje buvusius Alytaus „Vakarus“, o į finalą pateko pusfinalyje 89:75 nugalėjusi Alytaus „Tūzus“. Pastarieji į pusfinalį buvo prasibrovę po 4-finalio pergalės 99:72 prieš „Dainavos kauką“.

Antrasis finalininkas paaiškėjo po „Simno-Randers“ ir KASP pusfinalio, kurį 104:81 laimėjo simniškiai. Jie 4-finalyje 88:62 įrodė pranašumą prieš Alytaus „Jump“. KASP į pusfinalį pateko po pergalės 85:52 4-finalyje prieš P.B.V.L.

Lygos finalą 10-ies taškų persvara prieš „Ekstrą“ baigė (72:62) ir Alytaus miesto krepšinio lygos čempionais antrus metus iš eilės tapo „Simnas-Randers“. Naudingiausiu lygos žaidėju buvo pripažintas nugalėtojų atstovas Rokas Grėbliūnas. Čempionais su Roku tapo jo brolis Lukas, taip pat Albertas Jakubauskas, Laimutis Krušniauskas, Vilius Miglinas, Aurimas Remeika, Vytenis Vaivada, Šarūnas Veselga ir Andrius Žukauskas.

Ankstesniame sezone „Simnas-Randers“ auksą pirmą kartą per savo istoriją buvo iškovojęs po pergalės 91:71 finale prieš Alytaus „Tūzus“. Pastarieji šiemet mažajame finale po sunkios kovos 91:88 nugalėjo KASP ir laimėjo bronzą.

Miesto lygos pirmenybėse taip pat dalyvavo į atkrintamąsias kovas nepatekę, paskutines 3 vietas pasidalinę Alytaus „Grand“, „Astra“ ir „Alovė“.

Alytaus miesto krepšinio lygos kovas kaip ir ankstesniais metais organizavo Arūnas Cibulskas, jis ir teisėjavo, daugiausia padedamas Rimo Berulio ir Edgaro Jančiuko, taip pat talkino Mindaugas Jaruševičius bei Darius Sakevičius.

Fotogalerija


traffix.lt