18 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
112Verslas
2020 Vasario 21d.
1

Marihuaną į Dzūkiją gabeno slėpdami po kūdikių maisteliu (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaNarkotinę žaliavą vyrai supakavo į vakuuminius maišelius, juos paslėpė krepšyje kartu su kūdikių maisto dėžutėmis

Teismui perduota iš Aukštaitijos į Dzūkiją narkotinius kvaišalus gabenusių alytiškių byla. Praėjusių metų pabaigoje, prieš pačias gražiausias žiemos šventes, sulaikyti du vyrai gabenę labai didelį kiekį narkotinių medžiagų.

Balbieriškio seniūnijos Išmanų kaimo ribose, kelyje Alytus-Kaunas, gruodžio 22 d. apie 23 val. patruliuojantis policijos patrulių ekipažas, pastebėjo įtarimų sukėlusį automobilį „Mecedes Benz“, kurį vairavo 36 metų alytiškis, su juo kartu važiavo 25 metų keleivis.

Bendraudami su pareigūnais vyrai buvo nekantrūs ir tik patikrinus automobilio bagažą, paaiškėjo, kad vyrai joje gabeno „šventines dovanėles“.

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnams atlikus ikiteisminį tyrimą paaiškėjo, kad vyrai 3 tūkst. gramų kanapių vežėsi iš Aukštaitijos. Turėdami ketinimų uždirbti iš kvaišalų, jie stengėsi kuo geriau paslėpti vežamą krovinį.

Narkotinę žaliavą vyrai supakavo į vakuuminius maišelius, juos paslėpė krepšyje kartu su kūdikių maisto dėžutėmis. Bandydami uždirbti didelę sumą pinigų alytiškiai užsidirbo baudžiamąją atsakomybę. Alytiškio gabenamos marihuanos nelegalios rinkos vertė siekia 25 ar 30 tūkstančių eurų.

Prieš teismą netrukus stos, neteisėtu disponavimu narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtu disponavimu labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, kaltinamas 36 metų alytiškis. Jam gresia laisvės atėmimas nuo 10-ies  iki 15-os metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos skyriaus prokurorai.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
2020-02-23
Žvalūs kūdikiai turėtu užaugti nuo tokio maistelio!!!!
traffix.lt