-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Vasario 21d.
3

„Namai suARTina“: teikime idėjas Alytaus miesto šventei

titleAlytaus miesto gimtadienio šventė 2020 m. birželio 12-14 dienomis vyks Dainų slėnyje ir jo prieigose

Su nekantrumu laukiate vienos didžiausių ir gražiausių metų švenčių – Alytaus miesto gimtadienio. Šiemet ji pavadinta itin jaukiai - „Namai suARTina“.

Namai juk – labai brangi vieta, kaip ir gamta, kuri mus supa. Tad,  Alytaus miesto gimtadienio šventė 2020 m. birželio 12-14 dienomis vyks Dainų slėnyje ir jo prieigose.
 
Alytaus miesto savivaldybė ir Alytaus miesto teatras kviečia ypatingą šventę kurti drauge. Siūlykite inovatyvias idėjas ir mintis:
•    Eisenos tema, spalva, jungiamasis simbolis
•    Veiklos, iniciatyvos, renginiai
•    Muzikos atlikėjai

Dėmesio! Galite sukurti vizualinį šventės identitetą bei jo pritaikymą? Susisiekite. Pasiūlymai ir idėjos laukiami el. p. [email protected] iki kovo 5 d.


Komentarai

3
Komentuoti
ALGIS2020-02-21
alytaus polegonas laisvas.

na jei i dainu sleni tai reikia saligatvio leliju g ir silo g.o tada pirmyn
A2020-02-21
Prekybai nevieta.
tak to tak....2020-02-21
Dainų slėnyje šiai šventei ne vieta! Jeigu skaitote spaudą, tai turėtumėte prisiminti, ką sakė prekybininkai pernai: jokios prekybos ten daugiau nebus! Ir jie teisūs. Senjorams patekti aplamai nebuvo įmanoma, tiksliau be šansų! Taip kad pamirškite šį kartą šią vietą. Dainų šventę ten ruošti galima, bet tik ne miesto gimtadienį! Juk turime neįveiklintą aerodromą. Tad galime juk ten švęsti. Ne tik Alytaus, bet ir aplinkinių miestų visi norintys išsitektų.
traffix.lt