2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
Laisvalaikis ir kultūraŠvietimas
2020 Vasario 19d.
0

TAU: Alytaus senjorai mėgino fotomodelio darbą ir įsijautė į holistinę aromaterapiją

titleNuotraukų galerijaDariaus Minsevičiaus nuotraukos

Tapti fotomodeliu, įvaldyti fotografavimo meną ar pasinerti į holistinės aromaterapijos pasaulį. Visa tai patyrė, teoriškai ir praktiškai išbandė keliasdešimt Alytaus Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) lankytojų.

Fotografijos kursai, kuriuos vedė patyrę profesionalai – Darius Minsevičius ir Jūratė Marčiulaitienė – daugeliui senjorų buvo visiškai nauja patirtis ir neįkaiuojami įspūdžiai, privertę nugalėti savo kuklumą, baimes ir išskleidę sparnus fantazijai bei kūrybiškumui.

Daugiausia susidomėjimo kursų metu sukėlė praktiniai užsiėmimai, kuomet solidžios damos ir senjorai vyrai akimirkai pavirto išraiškingais modeliais, o geros emocijos liejosi per kraštus.

Kitas, neįprastas užsiėmimas – pažintis su holistine aromaterapija. Tai – gilias tradicijas menanti ir daugelyje medicinų žinoma priemonė stiprinti fizinę ir emocinę sveikatą. Kam tinka eteriniai aliejai, kaip jie veikia, kada ir kaip juos vartoti – apie visa tai ir dar daugiau išgirdo, užuodė ir su lektore J. Marčiulaitiene išjautė žingeidūs Dzūkijos sostinės senjorai.

Janės Ingelevičienės  vadovaujamas Alytaus TAU  gyvuoja jau 12-us metus.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt