1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
Futbolas
2020 Vasario 17d.
2

Alytiškis karjerą tęs Kazachstane

title

„Qyzyljar“ – taip vadinasi naujausia alytiškio futbolininko Vytauto Andriuškevičiaus atstovaujama vienuolikė. Rimvydo Kochanausko auklėtinis prisijungė prie Kazachstano aukščiausioje lygoje debiutuosiančios komandos.

Į pirmąją lygą laimėjusį Petropavlo „Qyzyljar“ V. Andriuškevičius atvyko po sezono tos pačios šalies komandoje, Kostanajaus „Tobol“. Nors rengėsi naujam sezonui, Vytautas su „Tobol“ išsiskyrė ir persikėlė į „Qyzyljar“. Tiesa, į miestą, pažįstamą iš karjeros stotelės „Tobol“, alytiškiui teks sugrįžti ir ne kartą, mat dėl remontuojamo Petropavlo stadiono namų rungtynes „Qyzyljar“ kurį laiką žais Kostanajaus stadione.

Naujoji V. Andriuškevičiaus ekipa varžovams bus visiškai neatpažįstama. Prie „Qyzyljar“ vairo stojo treneris iš Moldovos Veačeslav Rusnač, o komandą papildė žaidėjai iš Baltarusijos, Gambijos, Kamerūno, Kazachstano, Moldovos, Rusijos, Sakartvelo ir Uzbekistano.

Iki atvykdamas į Kazachstano aukščiausiąją lygą V. Andriuškevičius rungtyniavo Lietuvos čempionės „Sūduvos“ gretose. Prieš tai Vytautas žaidė profesionalioje Jungtinių Amerikos valstijų (JAV) futbolo lygoje MLS, kur atstovavo Vašingtono DC „United“ ir Portlando „Timbers“. Į JAV alytiškis atvyko po sezonų Leuvardeno (Olandija) SC „Cambuur“, Stokholmo (Švedija) IF „Djurgarden“, Gdansko (Lenkija) KS „Lechia“. Profesionalo karjerą V. Andriuškevičius pradėjo FBK „Kaune“ ir per savo karjerą nežaidė „Dainavoje“.

Kontraktą su „Qyzyljar“ futbolininkas pasirašė iki 2020-ųjų pabaigos. Šiemet V. Andriuškevičiui, taip pat atstovaujančiam ir nacionalinei Lietuvos futbolo rinktinei, sukaks 30-imt.


Komentarai

2
Komentuoti
jo2020-04-05
jis žiauriai sustiprins tą komandą,bus jos lyderiu
gerbėja2020-02-18
Šaunuolis, Vytautai !!!!!!
traffix.lt