4 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2020 Vasario 17d.
0

Jaunimo parko trasa sulaukė įvertinimo: Alytuje vyks atranka į pasaulio čempionatą (ATNAUJINTA)

title

Jaunimo parke praėjusiais metais atnaujinta ir atidaryta ekstremaliųjų dviračių aikštelė sulaukė rimto įvertinimo. Jis jau artimiausiame sezone leis Alytuje rengti pasaulinio lygio varžybas.

Naujoji dviračių kalnelių (angl. – pumptrack) aikštelė Jaunimo parke 2020 m. taps istorine ne tik Alytaus, tačiau ir Lietuvos sportui –  mat čia vyks šalyje pirmosios pasaulio čempionato Baltijos šalių atrankos varžybos.

Jaunimo parke BMX ir MTB dviratininkai „Red Bull pump track world championship Baltics“ kvalifikacinėse varžybose kovos dėl kelialapio į rugsėjį Leogange (Austrija) vyksiantį pasaulio čempionatą.

„Dirbome keletą metų su vietiniais entuziastais, įkalbinėdami statyti šią trasą Alytuje, o dabar galiausiai ne tik ją turime, tačiau dar ir pirmą kartą Lietuvoje čia sulauksime pasaulio čempionato atrankos varžybų“, - džiaugiasi alytiškis ekstremaliųjų dviračių entuziastas Edminas Dabušinskas, kuris, kaip planuojama, pasaulio čempionato atrankos Alytuje metu šią vasarą su bendraminčiais surengs ir tradicine tampančią „White rose“ šventę, apsilankantiems kasmet garantuojančią ne vieną adrenalino „dozę“.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino Baltijos šalių atrankos į pasaulio čempionatą organizatorių atstovas, „Red Bull pump track world championship Baltics“ varžybos Jaunimo parko trasoje planuojamos rugpjūčio 22 d. 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt