11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
VideoreportažaiSportasRankinis
2020 Vasario 15d.
0

Santykius Alytaus arenoje išsiaiškino praėjusio sezono bronzinio finalo pora (VIDEOĮRAŠAS)

titleNuotraukų galerijaZenono Šilinsko nuotr.

13-ojo Lietuvos vyrų aukščiausios rankinio lygos turo rungtynės Alytuje žada didelę intrigą.

Po 3 mėnėsių pertraukos Alytaus „Varsa-Stronglasas“ grįžta į pagrindinę miesto sporto aikštelę. Dėl arenos užimtumo stadiono salėje pastaraisiais mėnesiais rungtyniavę varsiečiai šįkart varžovus priims Alytaus arenoje.

Su gerai pažįstamu priešininku „Granitu-Kariu“ kautis į Dzūkijos sostinę atvyksta ir 3 buvę varsiečiai – žaidėjai Domantas Landa, Karolis Videika ir pagrindiniu kauniečių treneriu tapęs Lukas Feoktistovas. Jo kariauna turi 3 pralaimėjimus, o Alytuje mėgins siekti 8-osios pergalės. Iki šiol 7-ias pergales savo sąskaitoje turi ir „Varsos-Stronglaso“ rankininkai, mėginsiantys išvengti 3-iojo pralaimėjimo iš eilės. 

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ ir Kauno „Granitas-Karys“ – praėjusio sezono bronzinio finalo pora, kurios kovose tuomet triumfavo alytiškiai.

ATNAUJINTA

Nors šeimininkai antrame kėlinyje neteko iš aikštės dėl raudonos kortelės išprašyto vieno iš savo vedlio Aurelijaus Sabonio, kojos traumą patyrusio Irmanto Asakavičiaus, jiems pavyko įveikti svečius ir iškovoti 8-ąją pergalę.

Pirmąjį kėlinį varsiečiai nusileido 13:14, tačiau per antrąjį įmetė 18, praleido 14 ir kauniečius nugalėjo 31:28.

Pergalingus įvarčius „Varsai-Stronglasui“ pelnė Nedas Buronko ir Remigijus Čepulis (po 6), Ridas Čeginskas (5), Aurelijus Sabonis (4), Gintautas Adamkevičius (3), Edvinas Grėbliūnas ir Rokas Lastauskas (po 2), Irmantas Asakavičius ir Arnas Lubauskas (po 1).

Po pergalės alytiškiai pakilo į 3-iąją vietą, tiesa, ją dar teks įtvirtinti, mat keli turnyro lentelės kaimynai sužaidę rungtynėmis mažiau.

Tiesioginės transliacijos įrašas:

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė