11 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
DzūkijaVerslas
2020 Vasario 14d.
1

„Gerumo žvaigždės“ akcijos globotiniai sulaukė tūkstantinės paramos

title

13-ąjį kartą organizuota kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ baigėsi. Šios idėjos  organizatorė ir įgyvendintoja Alytaus bendrovė „Lankava“, susumavusi rezultatus, džiaugiasi galėdama prisidėti prie sunkiai besiverčiančių šeimų gyvenimo bei jų buities pagerinimo.

Šįkart paramos sulaukė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus (RK) Alytaus padalinio globojamos šeimos ir asmenys. Įmonės „Lankava“ klientų ir akcijos rėmėjų dėka buvo surinkta net 6 tūkst. 500 eurų, už kuriuos „Lankavos“ atstovai nupirko dovanų čekius ir juos išdalino šeimoms, kad jos galėtų nusipirkti jų buityje labiausiai trūkstamų daiktų.

Be viso to, prie „Lankavos“ gerumo akcijos įvairiomis dovanomis prisidėjo ir rėmėjai. Norime nuoširdžiai padėkoti įmonei  „Ejot Baltic“, kurie sunkiai besiverčiančioms šeimoms padovanojo du  nešiojamus kompiuterius, o įmonės darbuotojai asmeniškai nupirko po patalynės komplektą. Taip pat dėkojame įmonei „Hanbud Henryk Pruszynski“, kurie padovanojo skalbimo mašiną, ir „Mundus LT“ už tai, kad prisidėjo savo gaminama produkcija – buitine chemija.

Džiaugiamės, kad mūsų įmonės darbuotojai prie šios akcijos prisidėjo savanoriaudami ir iš arčiau susipažino su likimo nuskriaustais žmonėmis, kurie  nesiskundžia, o priešingai – džiaugiasi gyvenimu ir kiekviena, net ir menkiausia smulkmena.

„Lankavos“ kolektyvas dėkoja savo klientams ir rėmėjams, kurie savo indėliu prisidėjo prie Lietuvos RK Alytaus padalinio globojamų šeimų bei asmenų gerovės. Kalėdinė paramos akcija „Gerumo žvaigždė“ vyko 2019 metų lapkričio 2 – gruodžio 24 dienomis. Dėkojame už Jūsų gerumą!

„Gerumo žvaigždės“ akcijos organizatoriai


Komentarai

1
Komentuoti
romas2020-02-16
Nuoširdžiai ačiū „Lankavos“ ir Raudonojo Kryžiaus kolektyvams. Ačiū kad esate!
traffix.lt