7 c Alytus
Ketvirtadienis, Balandžio 2d.
AlytusAktualijos
2020 Vasario 11d.
8

Prašo alytiškių pagalbos: ieškomi aplinkos prie Tūkstantmečio tilto teršėjai

title

Šiandien Alytaus šile netoli Tūkstantmečio tilto buvo rastas didelis kiekis – apie 12 kubinių metrų – į gamtinę aplinką išmestų drabužių bei avalynės.

Pareigūnams nenustačius, kas galėjo atsikratyti šiomis atliekomis, Aplinkos apsaugos departamentas (AAD) prašo visuomenės pagalbos.

Minėtos vietos apžiūrą šiandien vykdžiusiems AAD ir Valstybinės miškų urėdijos specialistams nepavyko rasti jokių ženklų, padedančių išaiškinti atliekas pašalinusius asmenis. Kitos informacijos, apie šį įvykį šiuo metu taip pat nėra gauta. Todėl asmenis, turinčius reikšmingos informacijos ar mačiusius šį įvykį, prašome susisiekti su AAD telefonu 8 (5) 2732995 arba pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

AAD primena, kad nustačius atliekų savininką, jam būtų taikomos poveikio priemonės. Tai yra piniginė bauda ir privalomasis nurodymas sutvarkyti atliekas. Visos galimos baudos yra numatytos Administracinių nusižengimų kodekso 247 straipsnyje (baudos dydis priklauso nuo atliekų kiekio ir nuo to, ar atliekos yra pavojingos ar ne).


Komentarai

8
Komentuoti
Rolandas2020-02-13
Na aš mačiau vienam kaime tai pat tokia krūvą rūbų. Tiesa ten buvo sukrauta viskas prie šiukšlių dėžės. Maišai ir uzrisimas maišų panašus į šitų maišų. Gali būti to pačio asmens.
Geras2020-02-12
Susirūpino tipo gamtosaugininkai, kabutese, o labonoro miškai? Varnas varnui akies nekerta! Žmogus neturėjo pinigų į atliekų punktą priduoti, va tau ir pasekmės, taip ir daugelis darys, kol nebus protingų Valstybės kureju,dar policija ieško to žiauraus nusikaltėlio siukslininko, ir dar žmonių pagalbos prašo! Nes iš šio žmogaus pelno valstybė už siukslinima
Logiškai2020-02-12
mastant,gerai matosi,kad visi šie pokai vieno pokuotojo,vienu kartu atvežti,juk aišku,kad toks kiekis atvežtas gali būti tik ne mažu mikroautobusiuku,o jų ne daug kas turi,dar mažiau turguje prekiauja padėvėtais,juk įmanoma nustatyti.
alytus2020-02-12
PAGAL ETIKETES IS KOKIOS SALIES IR KAS TIKIAIS PREKIAUJA REIKIA TIK PER TURGU PEREIT IR MAN TAIP ATRODO BUS AISKU
Ooo2020-02-12
O kur Alytuje tekstilės konteineriai? Kada jie bus tada žmonės rūbų nevež į miškus ir neterš.
to a2020-02-12
Taigi kas veza skudurus is anglijos tas ir atveze,tokiu ant alytaus nedaug.
o gi2020-02-12
tai kazkieno darbas penktadienio nakti I sestadieni ir greiciausiai bus atvezta putinu gatve pirmiausia uzvezta prie konteineriu garazu bendrijoj putinu 28 iokie patys maisai ir toliau nuveta I miska prie tilto gerai perziurejus vaido yrasus kokiu nrs stebejimo kameru jeigu ju yra putinu g tai manau pavyktu rast nenaudeli
Ghj2020-02-11
Manau, padeliojis drabuzius lengvai atpazintu buvusius nesiotojus, is juodu maisu sunku atpazint :)
traffix.lt