19 c Alytus
Antradienis, Liepos 14d.
AlytusVerslas
2020 Vasario 7d.
0

Norite išnuomoti būstą savivaldybei?

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto savivadybės teritorijoje nuomojamu būstu bus aprūpinami asmenys iš šeimos, turintys teisę į socialinio būsto nuomą ir įrašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašą.

Fiziniai ir juridiniai asmenys, pageidaujantys ne trumpesniam kaip 5 metų laikotarpiui nuomoti savo būstą, kviečiami kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Turto valdymo ir verslo skyrių ir teikti pasiūlymus. Siūlomas nuomoti būstas turi būti tinkamas gyventi be papildomo remonto. Nuomos kaina paskaičiuojama pagal patvirtintą formulę, įskaitant turto vertintojo nustatytą būsto kainą.    

Daugiau informacijos teikiama: tel. 8 626 564 60,  8 315 55 115 (Auksė Juonienė, Turto valdymo ir verslo skyriaus vedėja).

Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatyme įtvirtinta nauja socialinio būsto fondo plėtros forma – Socialinio būsto fondo plėtra, nuomojant būstą rinkoje. Iš valstybės lėšų  finansuojama  būstų nuoma netrumpesniam  kaip 5 metų laikotarpiui iš fizinių ar juridinių asmenų, galimi ir 10-20 metų nuomos terminai.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt