5 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
SportasFutbolas
2020 Vasario 7d.
2

DFK „Dainavos“ kalbintas alytiškis žais Šiaurės Airijoje

titleD. Matulevičius

Alytaus DFK „Dainavos“ kalbintas alytiškis karjerą tęs Šiaurės Airijoje, aukščiausioje šios šalies „Dansk bank premiership“ lygoje.

Alytuje gimęs, pirmuosius žingsnius futbolo aikštėje pas trenerį Petrą Simanavičių žengęs puolėjas praėjusiais metais, po 8 metų karjeros laikotarpio vien užsienio komandose, grįžo į Lietuvą ir prisijungė prie „Kauno Žalgirio“.

Šiemet D. Matulevičius buvo vardijamas tarp kandidatų, kurie galėtų sugrįžti į Alytaus DFK „Dainavą“, jeigu ši komanda gautų kvietimą rungtyniauti Lietuvos futbolo aukščiausioje (A) lygoje.  

„Vedėm derybas su Matulevičiumi. Jeigu žaistume A lygoje, jis prisijungtų, jo šeima gyvena Alytuje, jis atvažiuotų į Alytų“, - Alytausgidas.lt naujienų portalui sakė DFK „Dainava“ vadovas Žydrūnas Lukošiūnas, puoselėjantis viltis dainaviškius A lygoje pamatyti dar šiemet.

Kol nežinia dėl to, kurioje lygoje šiemet rungtyniaus reprezentacinė Alytaus futbolo komanda, tęsiasi, D. Matulevičius dainaviškiams dėkoja už kvietimą ir keliasi į Š. Airijos sostinę.

D. Matulevičius žais Belfasto „Glentoran“ komandoje ir joje debiutuos galbūt jau artimiausiame ture su Kolreino „Coleraine“. Pastaroji komanda šiuo metu – ketvirta, o naujoji alytiškio puolėjo ekipa(su 17 pergalių, 5 lygiosiomis ir 5 pralaimėjimais) – antra, vos tašku atsiliekanti nuo lyderio Belfaslto „Linfield“.

Iš viso aukščiausioje Š. Airijos futbolo lygoje žaidžia 12 komandų. Lietuvos A lygoje, kur pernai rungtyniavo D. Matulevičius, finišavo 7-ios komandos, o licencijas šiems metams gavo kol kas vos 5-ios. Be Lietuvos ir Š. Airijos, per savo karjerą alytiškis jau yra rungtyniavęs Belgijoje, Kazachijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Suomijoje ir Škotijoje, taip pat dešimtis kartų atstovvo Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei.

D. Matulevičius naujoje savo komandoje jau turi savo vardą – iškart buvo „pakrikštytas“ didžiuoju Deiviu. „Mes kurį laiką Deivį stebėjome, kalbėjome su juo ir žinome, kad jis yra puikus mūsų komandos papildymas. Glentorano bendruomenė jį priims atviromis rankomis“, - prognozuoja Rytų Belfasto klubo vadovai, sezono viduryje praradę nemažai žaidėjų ir daug vilčių siejantys su naujai atėjusiais. 30-metis Alytiškis buvo paskutinis perėjimų „lango“ laikotarpio žaidėjas,  kuriuo pasipildė „Glentoran“.


Komentarai

2
Komentuoti
Ne2020-02-12
Atvaryk pažaisti už Alytų, taigi alytiskis.
Alytus2020-02-07
Aha kalbino viliojo400euru:D mldc sekmes siaurei!
traffix.lt