8 c Alytus
Penktadienis, Gegužės 29d.
Lazdijai
2020 Vasario 7d.
0

Svarstoma galimybė Lazdijų policijai per didelį pastatą naudoti ir autobusų stočiai

title„Vietos pastate – išties daug, tad jame sėkmingai tilptų ir sportuojantis rajono jaunimas, ir stovyklų dalyviai, ir autobusų stotis ir tie, kurie jame iki šiol dirbo. Siekiu visoms pusėms naudingo bendradarbiavimo, tad tikrai negailėsiu laiko sprendimų paieškai“, – sako Lazdijų r. savivaldybės merė A. MiškinienėAlytausgidas.lt nuotr.

Policijos generalinis komisaras susitiko su Lazdijų rajono savivaldybės mere Ausma Miškiniene. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo sritys ir galimybės bendrai naudotis Lazdijų policijos komisariato pastatu.

Šiuo metu Lazdijų policijos komisariato patalpos – daugiau kaip 5 tūkst. kv. m. – per didelės vien Lazdijų policijos komisariato veiklai, todėl policijos noras išsikelti į mažesnes patalpas yra suprantamas.

„Bandysime rasti visoms suinteresuotoms pusėms palankų, ekonomiškai naudingą ir socialiai atsakingą sprendimą“, – po susitikimo sakė policijos vadovas Renatas Požėla, kuris žada apsilankyti Lazdijuose ir įvertinti situaciją. Pagrindinis policijos vadovybės argumentas, kad būtų geresnės darbo sąlygos darbuotojams ir taupomos išlaidos patalpų išlaikymui.

„Vietos pastate – išties daug, tad jame sėkmingai tilptų ir sportuojantis rajono jaunimas, ir stovyklų dalyviai, ir autobusų stotis ir tie, kurie jame iki šiol dirbo. Siekiu visoms pusėms naudingo bendradarbiavimo, tad tikrai negailėsiu laiko sprendimų paieškai“, – sako Lazdijų r. savivaldybės merė A. Miškinienė. Rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu buvo pritarta liekančio tuščio Lazdijų rajono policijos komisariato pastato perėmimui savivaldybės nuosavybėn.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt