12 c Alytus
Pirmadienis, Spalio 26d.
SportasRankinis
2020 Vasario 6d.
0

LRF taurės finalo ketvertai – Alytaus arenoje

titleAlytaus, kur vyks 2020 m. taurės finalo ketverto turnyras, rankininkai LRF taurės savo kolekcijoje neturi, tačiau „Varsa“ yra iškovojusi LRF supertaurę, kai 2016 m. įveikė tuometį taurės savininką Kauno „Granitą-Karį“Alytausgidas.lt nuotr.

Į Alytų grįžta Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalo ketverto varžybos. Jos į areną kvies vasario 29-kovo 1 dienomis. Paskutinę vasario dieną vyks net 4 pusfinaliai.

Šeštadienį 13 val. susitiks praėjusių metų finalininkės – Kauno „Acme-Žalgirio“ ir Vilniaus „Eglės“ rankininkės, po to, 15 val. į kovą stos varžovės iš Šiaulių „Dubysos-Porigidos“ ir Kauno rajono „Garliavos-Cascados“ komandų. 17 val. pusfinalyje susikaus  Klaipėdos „Dragūnas“ su HC „Vilniumi“, o 19 val. – Vilniaus „Šviesa“ su Kauno „Ąžuolu-KTU“.

Sekmadienį – finalai: nuo 12 val. dėl taurės rungsis moterų komandos, o 14.15 val. –  vyrai.

LRF taurės finalus 2019 m. Utenoje laimėjo Vilniaus „Eglė“ ir Klaipėdos „Dragūnas“, įveikę „Acme-Žalgirį“ ir Kauno „Granitą-Karį“. Pastaroji komanda LRF taure paskutinį kartą džiaugėsi 2018 m. Alytuje, kai finale 36:33 nugalėjo „Dragūną“, Dzūkijos sostinės arenoje tuomet triumfavo   moterys iš „Acme-Žalgirio“, rezultatu 29:28 laimėję prieš Kauno r. „Garliavą- Cascadą“.

Žalgirietėms Alytaus arena pažįstama ir šį sezoną, čia jos įveikė EHF iššūkio taurės turnyro varžoves iš Juodkalnijos.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt