21 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
Rėmėjų turinys
2020 Vasario 3d.
0

Kokios dovanos tiks bet kuriam paaugliui

title

Ne paslaptis, kad paaugliai – kebli liaudis. Jiems įtikti yra sunku. Branda į jų gyvenimą atneša šiokią tokią melancholiją bei apatiją daugeliui dalykų. Tačiau kaip ten bebūtų, tą laikotarpį reikia pragyventi ir jis yra savotiškai žavus. Nors įtikti paaugliams yra gerokai sunkiau nei mažiems vaikams, tačiau tai yra tikrai įmanoma. Šiuo atveju kalbame apie dovanas ir pabandysime patarti tėvams ar giminaičiams, draugams ir artimiesiems, ką gi dovanoti paaugliui, kad jam/jai tiktų ir patiktų?

Saldumynai ir dovanų čekiai niekad neišeis iš mados

Tai bus lengviausia išeitis, tačiau ji tinka tikrai visiems. Saldūs skanėstai patinka beveik visam jaunimui. Tik prisiminkite, kad daugumai jų juodas šokoladas yra kartus ir nepatinka... Tokia klaida jaunąjį dovanos gavėją nuliūdins arba pradžiugins mamą, tetą ar močiutę, kuriai dovana iš karto bus perleista...

Kalbant apie dovanų čekius, reikėtų bent kiek žinoti apie žmogaus besivystančius pomėgius. Pvz., jeigu mergina jau naudoja įmantresnes makiažo priemones, dovanų čekis kosmetikos parduotuvėje, drabužių parduotuvėje ar dideliame prekybos centre tikrai tiks. Sportuojančiam vaikinui – čekis iš sporto parduotuvės, žaidžiančiam kompiuterinius žaidimus – technikos prekių ir t.t. Kadangi paaugliams labai svarbus pojūtis, kad jie jau gali priimti sprendimus už save, tai dovanų čekis įtiks iš visų pusių.

Moderni technika

Kadangi mokykloje ir paauglių aplinkoje be galo svarbus socialinis statusas, prekės ženklo svarba tarp jų yra tiesiog milžiniška. Negalima sakyti, kad bateliai ar rankinukas – garsaus prekės ženklo padirbinys iš Kinijos. Svarbu negailėti sau pinigų ir puikuotis naujausių mados klyksmų produktais.

Jei telefonas, tai tik iPhone arba geriausias Samsung. Jei kažkas ant riešo, tai tik Apple išmanusis laikrodis, jeigu žaidimų įranga, tai tik Razer ir taip toliau. Aišku, tokios dovanos atsieis tikrai nemažai. Tačiau yra ir pigesnė išeitis, kuri įtiks – belaidės ausinės. Užsukę čia - https://www.varle.lt/ausines/ galite rasti platų įvairių belaidžių ir laidinių ausinių asortimentą, kurios bus puiki dovana!

Bilietai į kiną

Jeigu gyvenate mieste, tokia išeitis bus tikrai praktiška. Na, o, jeigu iki kino yra tolokai, tačiau į miestą vis tiek tenka užsukti, pagalvokite, galbūt tai irgi naudinga investicija.

Du ar trys bilietai į kiną kainuoja iki dvidešimties eurų, tad tokia dovana, kuri patiks, tikrai neatsieis labai brangiai. Be to jis arba ji į kiną galės nueiti su draugu(-e) ar simpatija bei labai pozityviai praleisti laiką.

Laiko praleidimas su draugais

Laipiojimo erdvės, pramogos vandens parke,  aktyvus žygis ar išvyka su dviračiais, pasiplaukiojimas vandens dviračiais ir bet kuri kita veikla, kur paauglys pajus nepatirtų pojūčių jam/jai tikrai patiks.

Ypač gerai ir malonu, kada tėvai ar suaugusieji kiek atsiriboja nuo jaunimo arba palieka jiems laisvės tokiose išvykose. Dažnai tokia dovana kainuoja nedaug, tik laiko, o jūsų atžala gali atrasti kai ką naujo, kas patiks ir galbūt taps viso gyvenimo hobiu. Blogiausiu atveju jie tik smagi


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt