17 c Alytus
Antradienis, Liepos 14d.
Videoreportažai112
2020 Vasario 3d.
4

Aukštakalnio gatvėje problemas kėlęs vyras išvežtas į psichiatrijos kliniką

titleNuotraukų galerijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus medikai, policija, ugniagesiai gelbėtojai buvo įsitraukę į girto vyriškio paieškas.

Sekmadienio pavakarę medikai paprašė policijos pagalbos, jie aiškino, kad vyksta į Aukštakalnio gatvę pas agresyvų asmenį.
Kai ekipažai atvyko, vyriškio jau nebuvo. Sugyventinė ir motina aiškino, jog vyras neblaivus ir esą ketina nusižudyti, todėl jo imta ieškoti intensyviau.

Policijai pavyko susisiekti su vyriškiu mobiliuoju telefonu. Jis pareiškė, kad yra prie Nemuno ir ketina pakelti prieš save ranką.

Atskubėję policininkai vyriškio prie „Tarzanijos" nerado, todėl ėmė ieškoti pagal mobiliojo ryšio signalą. Šis rodė, kad vyras turėtų būti ten, kur gyvena, Aukštakalnio gatvėje. Kiek vėliau jis ir pats paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pasakė esantis namuose.

Atvykę pareigūnai jį rado girtą, buvo nustatytas didesnis nei  3,5 promilės girtumas.

Vyras išvežtas į respublikinės Kauno ligoninės psichiatrijos klinikos Marių sektorių Žiegždriuose.

Problemų dėl girto vyro buvo kilę ne tik medikams.

Aukštakalnio g. pradžioje įklimpo medikų transportas, jį mėginant ištraukti „sėdo" ugniagesių autocisterna. Į pagalbą teko kviesti net Miroslavo (Alytaus r.) gelbėtojų komandą, kuri, įvažiavusi į klampią pievą, taip pat vos neįklimpo. Kad autocisterna būtų ištempta, teko išpjauti kelis medelius. Gelbėtojų automobilis buvo ištrauktas. Išvažinėtą pievą ugniagesiai užlygino kastuvais.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Kęstutis2020-02-03
Ko gero ne į tą kelią pataikė. Yra kažkodėl padarytas įvažiavimas iš kelio tiesiai į pievą, tai ar ne į ten ir užsuko? Nes kitur nėra kur užklimt keliukuose.
Pilietis2020-02-03
Oficialus atsakymas iš Irenos Pankienės: "Laba diena, informuojame, kad Alytaus miesto žvyruotų gatvių sąraše, Įvažiavimo kelio iš Aukštakalnio g. pro Statybininkų g. 86, 86A eilės Nr. 119 iš 125, esančių sąraše. Kiekvienais metais (pradedant 2016 m.) Alytaus miesto savivaldybė žvyruotų g. įrengia po 5-7 gatves, priklausomai nuo gatvių ilgio ir gaunamo finansavimo. ​"

Įdomu2020-02-03
Miesto teritorija, Aukštakalnio gatvė ir purvas?
hh2020-02-03
jeigu nori zudytis tai kodel neleidziate dar problemu pridaro pievas sugadina
traffix.lt