4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
DzūkijaDruskininkai
2020 Vasario 3d.
0

Naktinį bėgimą laimėjo V. Jazepčikas, ekstremalųjį – L. Kančytė

titleNuotraukų galerijaNaktinį bėgimą nuo Druskininkų iki Mizarų laimėjo alytiškis V. Jazepčikas (nuotraukoje – viduryje)Luko Bartkaus nuotr.

„LTeam“ žiemos festivalio Mizaruose (Druskininkų sav.) dalyviai bėgo naktinio sprinto „X“ trasos“ distancijas.

Nakties nepabūgo 172 bėgikai, 2,6 km atstumą įveikę nuo Druskininkų pramogų aikštės iki Mizaruose esančios „Snow arenos“. Per 8 min. ir 35 sek. finišavo alytiškis Vytautas Jazepčikas („TRItonas“), nuo jo vos 2 sekundėmis atsiliko Dainius Liutkus („OCR Baltic warriors“), 4 sekundėmis aplenkęs  Justiną Vaižmužį (Vilniaus bėgimo klubas).

„Nesu dar tokio lygio bėgikas, kad nuolat lipčiau ant podiumo, bet šį kartą pasisekė, todėl iš dalies ši pergalė man buvo netikėta. Emocijos – labai stiprios, nes kova buvo permaininga ir įtempta. Galutinai aplenkti varžovą pavyko tik atlikus sprintą prieš pat finišą. Esu labai patenkintas“, - po pergalingo finišo kalbėjo V. Jazepčikas.

Tarp moterų pirma per 10 min. ir 4 sek. atbėgo Gitana Akmanavičiūtė („Origami runners“), antroji – 12 sekundžių atsilikusi Kastė Rutkauskaitė („Million steps“), pastarąjai 4 sek nusileido Daiva Bielevičiūtė (Marijampolės bėgimo klubas).

Ekstremalaus bėgimo „X trasoje“ vieni rinkosi 5, kiti – 10 km, o iš viso bėgo 169. Trumpesnę distanciją tarp moterų per  27 min. ir 5 sek. laimėjo iš Alytaus rajono kilusi Loreta Kančytė („Origami runners“), antra dviem minutėmis atsiliko K. Rutkauskaitė, trečia – Ramunė Petrulytė (Vilniaus bėgimo klubas).

„Niekada nežinai, kur trasa pasuks – ar į kalną, ar nuo kalno bėgsi, o galbūt ten bus upelis. Šiandien nusileidau nuo kalno ir žiūriu – upelis. Supratau, kad negaliu jo peršokti, tai teko koją merkti. Labai smagu, kad viskas nėra monotoniška. Šakų pilna – turi visą laiką būti budrus", - po auksinio finišo sakė L. Kančytė.

5 km tarp vyrų greičiausiai nubėgo D. Liutkus (25 min. ir 33 sek.), antras – Augustas Jakubynas, trečias – J. Vaižmužys. 10 km trasoje tarp moterų per 54 min. ir 48 sek. nugalėjo Gabija Ražaitytė (IGTISA;), antra – V. Jazepčiko bendraklubė Inga Aukselytė (55 min. ir 24 sek.), trečia - Viktorija Varnagirytė („Lukas“). Tarp vyrų triumfavo Jonas Vytautas Gvildys (42 min. ir 29 sek.), antras – Gediminas Gaulius (Kauno BMK), trečias – Ignas Ambrazas („S-Sportas“).

 

Fotogalerija

  • Roko Lukoševičiaus nuotr.
  • R. Lukoševičiaus nuotr.
  • R. Lukoševičiaus nuotr.
  • R. Lukoševičiaus nuotr.

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt