6 c Alytus
Ketvirtadienis, Balandžio 2d.
AlytusAktualijos
2020 Sausio 30d.
4

Alytaus ugniagesių vadai nušalinti nuo pareigų

title A. Baut­ro­nis ir S. Moc­ke­vi­čius

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos informavo, kad jam priklausančios Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tar­ny­bos vir­ši­nin­kas Al­gir­das Baut­ro­nis ir šios tarnybos vy­riau­siasis spe­cia­listas Sau­lius Moc­ke­vi­čius nuo sausio 30 d. nušalinti nuo užimamų pareigų.

Minėti Alytaus ugniagesių vadovai, nuo pareigų iki baudžiamojo proceso pabaigos nušalinti vadovaujantis vidaus tarnybos statuto nuostatomis.

PADG pranešė, kad sprendimai nušalinti A. Bautronį ir S. Mockevičių buvo priimti atsižvelgiant į Kauno apygardos prokuratūros pateiktą informaciją dėl ki­lu­sio gais­ro Aly­taus pa­dan­gų per­dir­bi­mo bendrovėje „Ekologistika“ („Rimdeva“). Iki didžiausia ekologine pastarųjų metų katostrofa Dzūkijoje vadinamos nelaimės bendrovė veikė buvusiuose tekstilės kombinato sandėliuose Pramonės gatvėje.


Komentarai

4
Komentuoti
Jo2020-01-31
Galimai,reikėjo nematyti ,jei norėjai dirbt?
Ups2020-01-31
Būtent kad žinojo,bet matyt visi buvo atlygy gavę...
Algis2020-01-31
Gaisrą gaisrininkai gesino 2018 birželį, visi net eiliniai ugniagesiai žinojo apie įmonę, tik PGT valdžia kažkodėl netikrino šios įmonės- trūksta žodžių///
Urtė2020-01-30
Trūksta žodžių.
traffix.lt