25 c Alytus
Ketvirtadienis, Rugpjūčio 6d.
Rėmėjų turinys
2020 Sausio 29d.
0

Lazeriniai projektoriai – naujas mados klyksmas namų kino mėgėjų tarpe

title

Projektorių pritaikymo galimybių yra tikrai nemažai: jie gali būti naudojami tada, kai tenka demonstruoti skaidres, kai norisi žiūrėti filmą ar nuotraukas dideliame ekrane, ir t.t. Rinkoje siūlomų projektorių pasirinkimas tikrai nėra skurdus, tad kiekvienas mūsų gali pasirinkti būtent tokį projektorių, kuris geriausiai pateisintų poreikius.

Šiandien vis dažniau tenka pastebėti, kad ypatingai didelio populiarumo sulaukia lazeriniai projektoriai, kurie pasižymi ryškiu vaizdu, greitu reakcijos laiku, ir t.t. Pasirinkę tokį projektorių galite būti užtikrinti, kad šis įrenginys pasižymės tikrai puikiomis savybėmis, tačiau ne visada yra paprasta atrasti tokį projektoriaus modelį, kuris geriausiai pateisintų lūkesčius. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi vieni populiariausių lazerinių projektorių modelių?

Specialistai padės išsirinkti projektorių

Kartais savarankiškai išsirinkti projektorių yra pernelyg sudėtinga, tad  išsirinkti tinkamiausią galimybę visada gali pagelbėti specialistai. Nėra vieno vienareikšmio atsakymo, koks lazerinis projektorius galėtų geriausiai pasiteisinti, todėl pasitarę su konsultantais galėsite atrasti pačius palankiausius sprendimus.  Renkantis naują projektorių visada palanku įvertinti tai, ar jis bus pritaikomas svarbiausioms jūsų reikmėms – sporto varžybų peržiūrai, žaidimams, filmams, ir t.t., taip pat svarbu įsitikinti, kad įrenginys garantuoja pakankamai  gerą ryškumą ir kontrastą, gali būti aktualu įsitikinti, kad projektorius pasižymi puikiu garsu, ir t.t. Pasitarę su projektoriais prekiaujančiais konsultantais rasti geriausią sprendimą bus gerokai paprasčiau, tad beliks tik įsigyti pasirinktą įrenginį.

Pagal šaltinį: https://projectortop.com/best-laser-projector/ parengėmė dviejų, šiai dienai bene populiariausių lazerinių projektorių  apžvalgą.

Vava 4K ir Optoma CinemaX P1 projektorių palyginimas

Vava 4K ir Optoma CinemaX P1 – tai vieni populiariausių pasirinkimų, kuomet ieškoma projektoriaus namų kinui, tačiau vartotojams kyla klausimų, kuri šių galimybių galėtų būti palankesnė. Jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų, pasirinkti tinkamiausią galimybę bus galima gerokai paprasčiau:

  • Ryškumas: ir vienas, ir kitas projektoriaus modelis pasižymi pakankamai ryškiu vaizdu, tačiau Vava 4K projektorius labiau tinka didelėms patalpoms, o Optoma CinemaX P1 – mažoms;
  • Garsas: nors renkantis projektorių garsas ne visada yra vertinamas kaip ganėtinai svarbus kriterijus, tačiau lyginant šiuos du projektorius galima pasakyti, kad geresniu garsu pasižymi Vava 4K;
  • Kontrastas: jei renkantis projektorių kontrastas būtų vienas svarbiausių kriterijų,  ir Vava 4K, ir Optoma CinemaX P1 gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, nes šie lazeriniai projektoriai pasižymi itin aukštu kontrastu (1,500,000:1);
  • Ekrano dydis: skiriasi šių lazerinių projektorių ekrano dydis – Vava 4K ekranas yra 80”-140” dydžio, o Optoma CinemaX P1 – 85”-120”;
  • Kaina: jei ieškote pigesnio sprendimo, rinkitės Vava 4K projektorių – jo kaina yra keliais šimtais eurų mažesnė nei Optoma CinemaX P1.

Vava 4K: svarbiausi privalumai ir trūkumai

Tai – universalus projektorius, pasižymintis itin paprastais nustatymais ir ilgaamžiškumu. Pasirinkę šį projektorių galite būti užtikrinti, kad ekrane matomas vaizdas bus pakankamai ryškus,  garsas pakankamai aiškus, o projektoriaus lempos tarnavimo trukmė bus tikrai labai ilga. Nors šio projektoriaus reakcijos laikas yra ganėtinai ilgas (100 mms), tačiau toks įrenginys puikiai tinka filmų ar skaidrių peržiūrai. Vis dėlto, jei rinksitės projektorių, kuris būtų pritaikytas žaidimams, vertėtų pasvarstyti apie tokius šių įrenginių modelius, kurie pasižymi geresniu reakcijos laiku.

Optoma CinemaX P1: svarbiausi privalumai ir trūkumai

Optoma CinemaX P1 – taip pat ganėtinai populiarus pasirinkimas, kuomet ieškoma tinkamiausio sprendimo gana tamsioms nedidelėms patalpoms. Šis projektoriaus modelis pasižymi puikiu kontrastu, dideliu ryškumu bei universalumu, tad nieko keisto, kad neretai nusprendžiama rinktis būtent tokią galimybę.  Taip pat šis projektorius džiugina nesudėtingais nustatymais, pakankamai greitu reakcijos laiku bei ilgaamžiškumu, tad tikrai verta pagalvoti ir apie tokį pasirinkimą.

 

 

 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė