2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AktualijosŠvietimas
2020 Sausio 28d.
1

NVŠ veiklos 2020 m. bus finansuojamos išlaikant 2019 m. lygį (ATNAUJINTA)

titleKaip kad ir buvo, NVŠ krepšelio dydis Lietuvoje gali svyruoti nuo 10 iki 20 eurų, o konkrečią sumą nusistato savivaldybė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, reaguodama į viešoje erdvėje pasirodžiusią klaidinančią informaciją, kad mažinamas ar nutraukiamas neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) finansavimas, dar kartą atkreipia dėmesį, kad 2020 metais NVŠ veiklos bus ir toliau finansuojamos išlaikant 2019 m. finansavimo lygį.

Kaip kad ir buvo, krepšelio dydis gali svyruoti nuo 10 iki 20 eurų, o konkrečią sumą nusistato savivaldybė.

 Šiemet savivaldybės pasirašė papildomus susitarimus su projekto vykdytoju – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru – dėl veiklų pratęsimo iš sutaupytų projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ lėšų, kurias savivaldybės, priklausomai nuo veiklų finansavimo pradžios, gali naudoti sausio-vasario mėnesiais. Ši suma siekia 1,3 mln. Eur.

Dabar rengiami teisės aktai ir artimiausiu metu savivaldybes pasieks informacija apie skiriamas NVŠ lėšas projekto veikloms tęsti iki kalendorinių metų pabaigos.

Ministerija  kreipsis į visas savivaldybes, prašydama jas informuoti NVŠ teikėjus apie finansavimo tęstinumą 2020 m.

ATNAUJINTA

Numatoma, kad Alytaus miesto savivaldybei skirtų Europos Sąjungos lėšų neformaliajam vaikų švietimui (NVŠ) dydis vienam mokiniui ugdyti per vieną mėnesį būtų 12 eurų.


Komentarai

1
Komentuoti
Rojus2020-02-11
Ministerija skiria tiek pat, o savivaldybė 3 eurus nugnybė. Buvo 15, liko 12. Ačiū.
traffix.lt