18 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
AlytusAktualijos
2020 Sausio 27d.
4

Baigtas valyti po gaisro Alytuje susikaupęs užterštas vanduo

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Alytuje šeštadienį baigtas valyti užterštas vanduo, susikaupęs po gaisro padangų perdirbimo gamykloje „Ekologistika“.

„Išvalytas. Visas išvalytas, liko tik dumblas, kurį mes utilizuosime“, – BNS pirmadienį sakė vandenį valiusios įmonės „Dzūkijos vandenys“ direktorius Jurijus Červiakovskis.

Apie 30 tūkst. kubinių metrų užteršto vandens buvo susikaupta „Dzūkijos vandenų“ nuotekų valykloje, dar apie 10 tūkst. kubinių metrų buvo susikaupę buvusiame lietaus rezervuare po gaisraviete ir apie 1 tūkst. kubinių metrų – „Ekologistikos“ rūsiuose.

Pasak J. Červiakovskio, užteršto vandens valymas įmonei atsiėjo 41 tūkst. eurų, tačiau bendrai gaisro padarinių likvidavimas jai kainavo daugiau nei 70 tūkst. eurų.

„Tik valymas kainavo 41 tūkst. eurų. Bendrai – dar už panaudotus gaisrui vandens išteklius 5 tūkst. eurų ir sąnaudos avarijos likvidavimui dar 27 tūkst. eurų“, – sakė įmonės vadovas.

Jis taip pat teigė, kad artimiausiu metu planuojama patikrinti po valymo susikaupusio dumblo užterštumą.

Gaisras Alytaus Pramonės rajone įsikūrusioje įmonėje „Ekologistika“ kilo spalio 16 dieną, ugniagesiai su ugnimi ir jos padariniais kovojo ilgiau nei savaitę.

Alytaus mieste ir rajone dėl spalį vykusio gaisro iki šiol paskelbta ekstremali situacija.

Ramūnas Jakubauskas

 


Komentarai

4
Komentuoti
Pajuodes...2020-01-30
Alytiskiai, oi, slidu mera turite ! atvirai sakant, jo "aktyvumas" buvo tik del pavojaus nudegti kailiuka.ne daugiau.populizmu primena "prasisukusi" komisara ir mera .toks buvo "triznele", kad ir jo pavarde prarijo alzhaimeris.
Patriot2020-01-30
Ten lyg ir viskas? Liko tik laukimas ,kada parades kristi dzukeliai.o ,kaip bus su ministru & co. parseliais?o gal viskas baigsis tik prokuroru leliu teatro spektakliu? Tose vietose buvo populiarus vagiu dainu priedainis : " viskas baigesi gerai...sedo tik sargai"...
Kodel2020-01-28
mazeika dar ministras? Tegul mina i savo fermas ir tik greičiau!
Kažkas svetimo rankom didvyriais panorėjo tapti2020-01-27
Kodėl nerašote, kad ugnegesiai kreipsis į teismą dėl netinkamai organizuoto darbo?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė