-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
Laisvalaikis ir kultūra
2020 Sausio 23d.
0

„Omerta” pasirinko „Feniksą“: albumą „Trauka“ pristatys koncerte Šv. Valentino dieną

titleNuotraukų galerija

Vienas geriausių repo atlikėjų ir dainų tekstų autorių Lietuvoje, ne kartą nominuotas Lietuvos hiphopo ir „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimuose, „Omerta“ – po dviejų metų pertraukos pristato naują, jau ketvirtąjį, savo albumą.

Šiais metais švenčiantis 15 metų kūrybinės veiklos sukaktį „Omerta“ vis dar nenustoja stebinti savo klausytojų ir pristato savo naują albumą pavadinimu „Trauka“.

„Aš labai daug dėmesio skiriu turiniui, o šis albumas kaip vaizdingas dešimties serijų vieno sezono serialas, su savo įžanga, dėsniais, įtampa, drama, atoslūgiu ir kulminacija“, - sako reperis. Pasak jo, albumo kūrybinis procesas pareikalavo ypatingai daug emocinių ir jėgų, nėra lengva viską „ištraukti“ iš vidaus, peržiūrėti, persijoti ir išrašyti visa tai ant lapo. Tai nepaprastai gili kelionė po mano vidinį pasaulį.

Per 2019 m. „Omerta“ spėjo pristatyti vasaros hitu tapusią dainą „Lėtai“, vaizdo klipą dainai „Tik aukštyn“, kuri tapo Prienų krepšinio komandos himnu ir nepaprasto grožio singlą „Paula“, kurį įrašė kartu su savo dukra.

Prie albumo „Trauka“ įrašų prisidėjo tokie atlikėjai ir muzikantai kaip Sharray, Gabrielius Vagelis, Eurovizijos atrankos dalyvė - Gabrielė Rybko, Keanu Blunt, vienas iš hito „Milijonai“ autorių Kasparas Meginis, grupės „Saulės kliošas“ siela  Julius Valančauskas ir daugelis kitų.

Reperis rengiasi koncertiniam turui, kuris prasidės vasario mėnesį, o Alytų jis aplankys Šv. Valentino dieną. „Omerta“ albumo pristatymo vakarui pasirinko didžiausią muzikinę pasiūlą mieste melomanams pastaraisiais metais siūlančiame „Fenikso“ klube.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt