0 c Alytus
Trečiadienis, Balandžio 1d.
Sportas
2020 Sausio 21d.
0

Sudėtį pakeitusios Baltijos tinklinio čempionės iš Alytaus kol kas – šeštos

title

Lietuvos moterų tinklinio čempionatas ir Baltijos moterų lyga permainingai klostosi Baltijos lygoms čempionėms bei šalie vicečempionėms „Alytaus prekybos-Paramos“ tinklininkėms.

Baltijos lygoje Alytaus tinklininkės namuose 1:3 nusileido Tartu (Estija) komandai. 15 taškų šeimininkėms pelnė J. Kovalskaja, 13 – baltarusė Viktorija Jemeljančiuk, o 11 – A. Daunytė.

Lietuvos čempionato rungtynėse Vilniuje vicečempionės 3:0 įveikė SM „Taurą-VTC“, o prie pergalės daugiausia prisidėjo 17 taškų pelniusi Agnė Daunytė ir Jekaterina Kovalskaja (12 tašk.).

Lietuvos lygoje „Alytaus prekyba-Parama“ su 19 taškų – antra, ji lenkia Jonavos KKSC „Aušrinę“ (18), o pirmauja „Kaunas-VDU“ (26).

Baltijos lygoje pirmauja Talino (Estija) „TalTech-Tradehouse“ (37 tašk.), „Kaunas-VDU“ (22) – penktas, Baltijos čempionė „Alytaus prekyba-Parama“ su 11 taškų kol kas – šešta, o KKSC „Aušrinė“ (10) – aštunta. Pastarosios komandos buvusi žaidėja Akvilė Sebežiova persikėlė rungtyniauti į Alytų. Dzūkijos sostinės ekipą papildė ir anksčiau Vilnius SM „Taurui“ atstoavusi Anastasija Sebekina bei legionierė iš Baltarusijos Natalija Maceičik. „Alytaus prekyba-Parama“ atsisakė legionierės iš Ukrainos Tatjanos Kalaburos paslaugų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt