11 c Alytus
Ketvirtadienis, Liepos 9d.
Įdomu
2020 Sausio 21d.
9

Buvęs Alytaus meras ir generalinis komisaras V. Grigaravičius patarinės policijai

title„Tarnybos patirtis niekur nedingo, todėl tikiu, kad kolegos galės prisidėti savo patarimais, spręsti įvairias aktualias problemas. Dirbsime ir ieškosime geriausių sprendimų“, – teigė buvęs Alytaus meras ir generalinis komisaras.

Buvęs Alytaus meras ir generalinis komisaras Vytautas Grigaravičius patarinės policijai – vadovaus naujai įsteigtai policijos patariamajai kolegijai.

Kaip pirmadienį pranešė Policijos departamentas, generalinis komisaras Renatas Požėla pasirašė įsakymą, kuriuo įsteigė policijos patariamąją kolegiją, kurios tikslas – patarti policijos generaliniam komisarui policijos sistemos ir veiklos tobulinimo klausimais.

Taip pat – teikti pasiūlymus policijos veiklos gerinimo, visuomenės ir policijos tarpusavio supratimo bei pasitikėjimo stiprinimo, visuomenės saugumo didinimo, saugios aplinkos kūrimo klausimais. 

Kolegija veiks visuomeniniais pagrindais. 

Pasak policijos vadovo, veteranams durys policijos įstaigose privalo būti atviros, o patarimai labai svarbūs, todėl jis išreiškė viltį, kad dirbant kartu pavyks priimti daug naudingų sprendimų.

„Pažadu visokeriopą paramą, jūsų balsas tikrai bus girdimas“, – policijos pranešime cituojamas R. Požėla.

Tuo metu V. Grigaravičius džiaugėsi tokio darinio atsiradimu.

„Tarnybos patirtis niekur nedingo, todėl tikiu, kad kolegos galės prisidėti savo patarimais, spręsti įvairias aktualias problemas. Dirbsime ir ieškosime geriausių sprendimų“, – teigė buvęs Alytaus meras ir generalinis komisaras.

Naujai įsteigtoje policijos patariamojoje kolegijoje taip pat yra ir pirmasis Lietuvos policijos generalinis komisaras Petras Liubertas, buvęs Vidaus reikalų ministerijos valdybos viršininkas Liutauras Vasiliauskas, „Regitros“ filialo Vilniuje vadovas Kęstutis Jadzevičius.

Policijai taip pat patarinės ir buvę pareigūnai Vytautas Pliuskus, Algirdas Debeikis, Algirdas Matonis, Pavelas Šegurovas bei Vytautas Navickas.

 


Komentarai

9
Komentuoti
As2020-02-15
Ir darbas ir vėl pinigai iš mūsų
vidas2020-01-24
visa komanda tik kolios su koskinu truksta ..//
Atgal 2020-01-24
Vėl rusija gryžta. Mangoliukas su šaika preina tvarkos daryt. Ir neprivatizuotų objaktų savintis. Mangoliuk iš kur tiėk naglumo, ir begėdystės turi???????
putrimas2020-01-23
Milicija vėl saugos!
Dėmesio2020-01-23
Ponas vitas nuėjo dėl sūnelio narkotikų bylos. Nes egiduką išteisint norisi. Vitai nesinervuok vistiėk ištrauksi, juk tu vistiėk turi autoritetą. Dabar vitai patarinėsi, kad sūnaus ir jo sėbrų negalima liėst. Nes ir smulkesnių žuvyčių galima pagaut. Nu vitai tu tikrai virtuozas, kada nori savus iš tamsių reikaliukų ištraukt.
:)2020-01-23
Dėmesio stoka pensininkams :)
Juozas2020-01-23
Dar galetu patarineti investiciju pritraukimo klausimais


Visas2020-01-22
bebrynas-meslynas vienoj vietoj....
Cep2020-01-22
Nu super patarėjas
traffix.lt