10 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Videoreportažai112EismasTransportas
2020 Sausio 18d.
6

Girtas vairuotojas nesuvaldė mersedeso (VIDEOREPORTAŽAS)

title

Alytaus apskrityje vakar buvo sulaikyta daug nebaivių vairuotojų, o trims jų nustatytas didesnis nei pusantros promilės girtumas. Du vairuotojai pateko į avarijas, o visi  trys asmenys dviem paroms uždaryti į policijos areštinę.

Artėjant vidurnakčiui Luksnėnuose (Alytaus r.), Senojo plento gatvėje, nuo kelio į griovį nulėkė „Mercedes benz" automobilis, vairuojamas 1987 metais gimusio vyriškio.

Apie tai, kad mersedesas neišsitilpo kelyje, pareigūnams pranešė gyventojai.

Įvykio vietoje buvusiam vyrui nustatytas beveik dviejų promilių (1,98 prom.) girtumas.

Vairuotojas neigė važiavęs pats, bet pareigūnams ant apklausiamojo drabužių ir automobilio vairo pastebėjus ... skrandžio turinį, jis prisipažino vairavęs.

Antros patikros metu, alkotesterio pagalba, buo užfiksuotas vidutinis 1,77 promilės girtumas.

Vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į Alytaus apskrities VPK areštinę, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Avarijos metu žmonės nenukentėjo, apgadinta „Mercedes benz" priekinė ir galinė dalys.

Automobilį išgabeno evakuatorius.


Naujausios žinios

Komentarai

6
Komentuoti
Než2020-01-20
Komentuoti,kad suklydo suaugęs vyras yra juokinga,kaip gali sėsti girtas už vairo,tai yra baisu.Ir nereikia rašyti ,kad palaiko Luksnėnų kaimo kolektyvas,tai visiška netiesa.
Ups2020-01-19
Kurio šarūno? Čia jis vairavo?
Rima2020-01-19
Jis supranta ką padarė. Ir nuoširdžiai gailisi. Padėkime žmogui jis suklydo. Ir daugiau tas nepasikartos. Viskas bus gerai, mes su tavim laikykiss. Pagarbiai. Luksnėnų kaimo kolektyvas.
Vladislav2020-01-19
Čia baisu, negana to, kad išgėręs. Bet dar ir parodė kad yra tikras vyras. Kas pažįstat sy jaunuoly, paspauskite dešinę. Kokia gėda tėvams, jo šeimai, kad šalia jų, gyvena tautos priešas. Saugokime vaikus, ir būk geras vairuotojau susimastyk. Ar verta būti didvyrių ir ar tai puošia žmogų.
As2020-01-19
Nuvei Saruno mersas...
gal2020-01-18
ties tuneliu gelezinkelio pastovekit dazniau netiek pagausit nes nu**** per jurates gatve ir dzin nesvarbu kad ant ziedo stovi ar punsko gatvej pirmadieniais kap sernai pagirioti is luksnenu vaziuoja darban
traffix.lt