9 c Alytus
Šeštadienis, Spalio 31d.
AlytusAktualijosŠvietimas
2020 Sausio 17d.
11

Darželinukams Alytuje trūksta darželių: eilės – beveik visose ikimokyklinio ugdymo įstaigose

title2020 m. visuose Dzūkijos sostinės lopšeliuose-darželiuose ir mokyklose-darželiuose užimtos visos vietos, išskyrus kelias priešmokyklinio ugdymo grupėseAlytausgidas.lt nuotr.

Eilės į lopšelius-darželius ir mokyklas-darželius – su šia problema susiduriama ne tik Vilniaus ar kitų didmiesčių savivaldybėse.

„Norinčių patekti į ikimokyklinio ugdymo įstaigas eilės yra visose ugdymo įstaigose“, - Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino Alytaus miesto savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Laima Kairienė.

2020 metų duomenimis, vos 3 miesto darželiai turi po kelias laisvas vietas, visur kitur Alytuje, norėdami tapti darželinukais, mažieji alytiškiai turi laukti eilėse. 

Šiemet visuose Dzūkijos sostinės lopšeliuose-darželiuose ir mokyklose-darželiuose užimtos visos vietos, išskyrus kelias priešmokyklinio ugdymo grupėse: po 4-ias – lopšeliuose-darželiuose „Du gaideliai“ ir 2 – lopšelyje-darželyje „Saulutė“.
 
Ikimokyklinio ugdymo įstaigose prašymai dėl priėmimo yra priimami ištisus metus, o eilės sudaromos vadovaujantis priėmimo tvarkos aprašu.

Kaip jūsų vaikui patekti į darželį? Pasinaudokite keliomis laisvomis vietomis arba užsirašykite į eilę. 

Kai tik vieta atsilaisvins, į darželius pirmiausia bus priimti vaikai, į eilę užrašyti pagal ankstesnę jo tėvų arba globėjų (artimųjų) prašymo pateikimo datą.


Komentarai

11
Komentuoti
Kyšininkas2020-01-24
Tamsta Valūnas su šutve ir uždarinėja įstaigas, nes nuo uždaromos įstaigos kažkas nusėda kišenėse..jei ,,nenusėstų" tai ir nepradėtų....nejaugi žmonės, mieli alytiškiai, mes nusipelnėm tokio švietimo skyriaus vedėjo? Per jo amžina kadenciją vadovavimo, nė vieno gero darbo jis nėra padaręs vardan švietimo gėrovės...Su tokiu kaip jo vadovavimu Alytuj švietimo įstaigoms bus ,,šakės", amžinas melagis, sukčius, džiaugiasi Lazdijų žmonės, kad pagaliau juo atsikratė....gaila...pas mus sugryžo...vajezaaaau
adele2020-01-20
Toks protas buvusios valdzios.Kiek uzdarytu Alytuje darzeliu.
vida2020-01-20
mokinukus is darzeliu perkelti imokyklasir visiems vietu uzteks
Lina auklėtoja2020-01-18
Niekur Europoj 6+ vaikai darželio nelanko.
Vika2020-01-17
Dar nori mokyklą griauti..Visai proto neturi.Padarytų darželį,patogias ,neperpildytas grupes.Dabar,kaip sovietmečiu turi vaikai eilėj laukt,kol pateks.Kodėl trūksta valdančiųjų mąstyme Praktiškumo,taupumo...
Speigas 2020-01-17
Tai tuoj bus penki milijonai,o ne trys jau jai vietų darželiuose ner.Kaip Kinijoje
AŠ mama2020-01-17
Buvusio "Žiogelio" pastate neaiškiai merdėja, kažkas neva privatizacija, baigią į landynę pavirsti. O išplanavimas buvęs tikrai geras, grupės su atskirais miegamaisiais, kas tikrai niekada neatstos, tokių darželių, kur vienoje patalpoje vaikai ir valgo, ir miegą, ir žaidžia, ir vykstą ugdomoji veiklą, bet apie tai tikrai niekas negalvojo uždarydamas tokio išplanavimo darželį. "Gudragalviai"
alytiskis2020-01-17
kai buvo pilnos mokyklos, tai pradinukus perkele i darzelius. Mokyklos pustustes, bet pradinukai sekmingai mokosi darzeliuose ir dar siausiasi, kad i mokyklas nenori grizti. Visiems aisku, kad pastatai pagal paskirti naudoti ir nebus problemos. Tiek buvo daug vaiku, dabar mazai ir vietu darzeliuose nera - tai kur tie darzeliai dingo?
to biblioteka;2020-01-17
be biblioteku yra sociai vietu darzeliuose-naikint mokykleles ir taskas.,atsiras marios vietu.Mokinukai mars i mokyklas,o ne darzelius
Biblioteka2020-01-17
Volungėlės darželyje yra biblioteka. Bibliotekai iškelti jau apie pusmetį paruoštos ir suremontuotos patalpos Likiškėlių progimnazijoje. Remontas kainavo 40 000 eur. Bet Valūniečių šutvė to neleidžia. Daro kad popieriuose truktų vietų darželiuose. Paklausus tarybos narių (yra filmuota medžiaga) jie neturėjo ką atsakyti kodėl neišsemiama biblioteka. Bet liaudis mato kas ką čia rezga savo savivaldybės bokšte! Būkit atsargūs, nes jau vagims kepurės dega!!!
geda2020-01-17
durniau negalite rasineti? nera vietu-kam i darzelius pirmokus sugrudot? darzeliu sociai tik is mazuju jie atimti.Drevinukas,Sakalelis ir t.t. kam panaikinot,isvijot mazuosius/ Tegu i pustustes mokyklas eina ir vietu bus ir mokyklos pilnesnes..nu sudo malimas ,..geda net skaityt...Is viso biesai zino kam darzeliai atiduoti...Vidzgiry Jaunimo gt.2 buvo,o dabar kazkokie bociai ir t.t.,o kitame mokyklele pradnukam,nu kur logika proto bokstai jus?
traffix.lt