25 c Alytus
Ketvirtadienis, Rugpjūčio 6d.
LazdijaiVerslas
2020 Sausio 13d.
10

Penktus metus kovoja su langų gamintojais iš Alytaus

titleNuotraukų galerijaPenktus metus su langų gamybos įmone kovojanti lazdijietė rodė, kur, jos manymu, paslauga buvo atlikta nekokybiškai.

Lazdijietė Aldona (pavardė redakcijai žinoma) penktus metus nesėkmingai kovoja su langų gamintojais iš Alytaus. Moteris piktinasi, kad 2015-ais metais užsisakiusi pas juos balkono įstiklinimo darbus, visus šiuos metus nepriverčia gamintojų ištaisyti darbo broko.

Tuo tarpu langų gamybos įmonės telefonu atsiliepusi moteris teigia, kad firma visus metus tvarkiusi atliktų darbų kokybę pagal užsakovės užgaidas, o šiuo metu įmonė tiesiog bankrutavusi ir joje nėra nei vieno darbuotojo, taigi ir priekaištų – nėra kam reikšti.

Nukentėjusioji savo teises žada ginti Vartotojų teisių apsaugos tarnyboje

Kaip pasakojo pati ponia Aldona, įstiklinti balkoną, kurio ilgis siekia net šešis metrus, nusprendė prieš beveik penkerius metus. Iš pensijos sutaupiusi reikalingus pinigus, moteris paslaugą užsisakė Alytuje registruotoje firmoje “RV Oferta”.

Anot pašnekovės, sprendimą, kodėl rinkosi būtent šią firmą, lėmė kaina – 1700 eurų. Sutartį, kurią matė ir žurnalistė, iš įmonės pusės pasirašė pardavimų vadovė Laima Liutkauskienė.

Ponia Aldona sako, kad iš pradžių viskas atrodė gerai: sutartis, brėžiniai, atvažiavo montuotojai, sumontavo, moteris atsiskaitė su firma.

Problemos prasidėjo tuomet, kai pasirodė brokas

“Langų atidaryti balkone bijojau jau nuo pirmos žiemos, nes norint atverti langą, visas šešių metrų ilgio ir beveik dviejų metrų aukščio vientisas stiklo paketas tiesiog siūbavo. Vėliau paaiškės, kad meistrai tiesiog nesumontavo sutvirtinimo statramsčių, kurie būtų pritvirtinti prie sienos ir taip laikytų konstrukciją stabiliai. Tai pat nėra užsandarinta balkono apačia – vėjas pūtė tarsi nestiklintame balkone, o juk stiklinau būtent norėdama išvengti šilumos nuostolių bute. Pasiskambinau į firmą minėtai moteriai, atvažiavę meistrai apipūtė makrofleksu, tada pradėjo rinktis kondensatas ir drėkti stiklai. Bijau, kad tuoj baigsis penkerių metų garantijos terminas, ir niekas klaidų neištaisys”, - pasakojo pašnekovė.

Moteris rode kruopščiai suregistruotus visus įvykius, kurie susiję su josios kova už kokybišką paslaugą. Popieriaus lape surašyta, kiek kartų, kada moteris skambino į firmą, kiek kartų ir kas atvykę taisė broką, ką darė, net aktus darbų priėmimo turi. Tačiau problema neišspręsta, o dabar, panašu, ir nebeliks į kur kreiptis.

Redakcijai susisiekus su minėta firma, telefonu, kuris Aldonai buvo žinomas kaip pardavimų vadovės telefono numeris, atsiliepusi moteris prisistatyti atsisakė.

Ji paaiškino, kad firma bankrutavusi, ji joje nedirbanti. Tačiau neneigė, kad situaciją dėl Lazdijų balkono žinanti. Taip pat patvirtino, kad ne kartą darbininkai važiavo taisyti broko, nes klientė skundėsi.

Paprieštaravus, kad Registrų centre įmonė nenurodoma nei bankrutavusi, nei bankrutuojanti, moteris teigė, kad visi darbuotojai atleisti, vadovas Ričardas Truncė įkūręs kitą firmą, ir ji niekuo padėti negalinti.

Registrų centro duomenimis, naujoji minėto pono įmonė vadinasi UAV “Atitvara”. Tačiau su jos atstovais viešai nurodomu telefonu susisiekti nepavyko.

“Kas ten žino, gal pati užsakovė per tuos metus ką darė su ta konstrukcija, o gal tiesiog buvo užsakiusi, kad nebūtų tų statramsčių?” – klausimu į klausimą atsakinėjo “RV Oferta” viešai nurodomu telefonu atsiliepusi pašnekovė moteris.

Tačiau iš ponios Aldonos turimų dokumentų aiškiai matyti, kad brėžinyje yra nubrėžta dvi konstrukcijos tvirtinimo detalės. Tiesa, ar jos tokios ir sumontuotos, kokios parodytos brėžinyje, ir, svarbiausia, ar tinkamai pritvirtintos, be statybų ekspertų įvertinti sunku. Faktas yra tai, kad iš tiesų pajudinus lango rėmą, juda visa konstrukcija.

Kaip paaiškino redakciją konsultavę teisininkai, tokiu atveju, jei firma vengia prisiimti atsakomybę dėl nekokybiškai atliktų darbų, ponia Aldona savo teises gali prašyti ginti Vartotojų teisių apsaugos tarnybos. Pastarieji, atlikę tyrimą, nustatytų, ar lazdijietės pretenzijos langų firmai iš Alytaus - pagrįstos.

Vilma Danauskienė, “Lazdijų žvaigždė”

Fotogalerija

  • Penktus metus su langų gamybos įmone kovojanti lazdijietė rodė, kur, jos manymu, paslauga buvo atlikta nekokybiškai.
  • Penktus metus su langų gamybos įmone kovojanti lazdijietė rodė, kur, jos manymu, paslauga buvo atlikta nekokybiškai.
  • Penktus metus su langų gamybos įmone kovojanti lazdijietė rodė, kur, jos manymu, paslauga buvo atlikta nekokybiškai.
  • Penktus metus su langų gamybos įmone kovojanti lazdijietė rodė, kur, jos manymu, paslauga buvo atlikta nekokybiškai.
  • Penktus metus su langų gamybos įmone kovojanti lazdijietė rodė, kur, jos manymu, paslauga buvo atlikta nekokybiškai.
  • Penktus metus su langų gamybos įmone kovojanti lazdijietė rodė, kur, jos manymu, paslauga buvo atlikta nekokybiškai.

Komentarai

10
Komentuoti
Ponas kompiuteristas2020-01-15
Parodykit kuri firma dirba be klaidų? Visi dirbdami jų pridaro. Aišku, nežinom tikros sutuacijos, parašyta iš vienos pusės - moteriškei blogai sudėjo langus, bet nežinom, gal tos moteriškės norai buvo dbliški atsiprašant. Kiek tokių klientų būna. Tik labai jau keistas straipsnis, su vadybininkų asmeniniais duomenimis. Aš vietoj jų paduočiau šį portaliuką į duomenų apsaugą, už duomenų atskleidimą. Kai Cicėnas nukerta stulpą, tai net numerius užtušuoja.
As2020-01-14
Turejau su jais reikalu tas Trunce naglas,bet as pasiekiau savo nes nebuvau sumokejus visu pinigu.
prastas2020-01-14
vadovas ir prasti langai nieko keisto
Yes2020-01-14
Čia alytus...
To trunce2020-01-14
Kaip direktorius suinteresuotas ne langais o kaip birbint darbuotojas todėl klientai ir ne ydomu ????
Ekspertams2020-01-14
Jeigu pas jus taip sumontuotų, būtumėt patenkinti?
TV Ekspertas2020-01-14
yra plėvelės tegul išsikala ta dama balkoną ir ramiai miega
mutė2020-01-13
6 metru pločio paketas, 2 metrai aukščio? fantazuojat?
to R2020-01-13
Laimute, čia tu?
R2020-01-13
Vientisas 6metru plocio stiklo paketas? Ar tikrai? Jei nesuprantat nerasykit nesamoniu
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė