21 c Alytus
Šeštadienis, Birželio 6d.
DzūkijaĮdomu
2020 Sausio 11d.
0

Sūnaus dovana varėniškei atnešė naują būstą

title

Rima iš Varėnos 2020-uosius pradėjo laimėjusi įrengtą trijų kambarių butą Vilniuje, kurį atnešė per Kalėdas sūnaus padovanotas loterijos bilietas. 

Ritos sūnus visas Kalėdines dovanas papildė loterijos žaidimo bilietais. 

Loterijos žaidimo televizijoje metu Rima paskutinė rinkosi voką, kuriame buvo laimėjimas. Moteris atidarė voką, o pirmasis apie buto laimėjimą suprato Rimos vyras. 

Iškart po laidos nuvykusi į naująjį būstą ir atrakinusi jo duris varėniškė nedrąsiai žengė vidun ir negalėjo atsistebėti buto jaukumu – erdvė suplanuota taip, jog joje puikiai jaustųsi įvairiausio amžiaus gyventojai, galėdami kartu leisti vakarus ar atsipalaiduoti ilsėdamiesi atskiruose kambariuose, iš kurių galima gautis pro langą atsiveriančiu vaizdu į Vilniaus centro panoramą.

„Norėdami įsigyti butą, žmonės planuoja, taupo, o čia – tokia dovana. Turėjau labai mažai laiko viską apgalvoti. Neįtikėtina“, - džiaugėsi  laimėtoja, „kaip gražu“ sako lietuviškai nedaug kalbantis jos vyras: .

Rimos telefonas netyla – skambina draugai ir pažįstami. „Turbūt tik po kokio pusmečio, kai viską susidėliosime, galėsiu įvertinti šią sūnaus ir kitų pretendentų į butą, įteiktą naujametinę dovaną“, – sakė pirmoji 2020-ųjų „Teleloto“ laimėtoja.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis