14 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
AlytusEismasTransportas
2020 Sausio 9d.
8

Į miesto gatves grįš daugiau nei dešimt rodyklių

titleAMS nuotr.

Trečiadienį Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija nusprendė miesto sankryžose sugrąžinti 11 žalių rodyklių. 

Žaliosios rodyklės sugrįš šiose vietose sukant iš Raudonkalnio g. į Jurgiškų g., iš Naujosios g. į Žuvinto g., iš Punsko g. į Statybininkų g., iš Statybininkų g. į Punsko g., iš Ulonų g. į Pulko g., iš Juozapavičiaus g. į Merkinės g., iš Pulko g. į Jotvingių g., iš Jotvingių g. į Pulko g. iš S. Dariaus ir S. Girėno g. į Vilniaus g., iš Vilniaus g. į S. Dariaus ir S. Girėno g., iš Pulko g. į Santaikos g. 

Jotvingių-Naujosios-Tvirtovės-Rūtų g. sankryžoje papildomos žaliosios rodyklės nebus sugrąžinamos, tačiau čia bus sumontuotos papildomos šviesoforų sekcijos leidžiančios sukti į dešinę. 

Žaliųjų rodyklių visoje Lietuvoje neliko nuo sausio mėnesio, tačiau pastebėjus, kad toks sprendimas padidino eismo spūstis ir vairuotojų nepasitenkinimą, Vyriausybė pakeitė nutarimą ir leido visam laikui grąžinti dešinįjį posūkį leidžiančias žaliąsias rodykles sankryžose.

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius žadėjo senąją tvarką grąžinti metams, tačiau Ministrų kabinetas nusprendė jokio termino neįtvirtinti.

Sukti į dešinę  automobiliams, kaip ir anksčiau, bus leidžiama esant raudonam šviesoforo signalui, prieš tai sustojus prie sankryžos ir įsitikinus, kad tai netrukdys pėsčiųjų saugumui ir kitų transporto priemonių eismui.


Komentarai

8
Komentuoti
Na2020-01-11
Kaimas ir lieka kaimu...
Gediminas2020-01-10
O kada sugrazins zenkla ,EISMAS DRADZIAMAS NUO 23 VAL , Basanaviciaus gatves gale link dainu slenio ??????
Rolis2020-01-10
Jus debilai
Sunki2020-01-10
problema Ligoninės -Kauno gatvių sąnkrižoje,pastoviai kolona stovi viena eile,neįmanoma pasukti į dešinę Kauno gatvėje,siaura pravažiuoti.
Patriotas2020-01-10
Gerai kad grįš... tik norėtumėm ataskaitos, kas už tai sumokės?
ggg2020-01-09
na va gerai atejo i prota
To algis2020-01-09
Gerai, konserve, be pokyciu degraduotum
ALGIS2020-01-09
ir vel sesija ,ir vel svarstymas Dar nenusprende kiek katems miaukt ar sunims lot galima . Lietuvoj nera nieko pastovesnio uz laikina Smagumelis
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė