21 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 5d.
Rėmėjų turinys
2020 Sausio 9d.
0

Nelaimingas atsitikimas gali įvykti net ir pačiose netikėčiausiose vietose

title

Kol nenutinka nelaimė, neretai atrodo, kad nelaimingi įvykiai darbe gali nutikti tik kitiems, bet ne tau pačiam, tačiau įsitikinau, kad gyvenime dėl nieko negali būti užtikrintas. Nuo to laiko, kai atvykau į Londoną, džiaugiausi, kad dirbu tikrai saugioje aplinkoje, kurioje  neteko nei persidirbti, nei patirti pernelyg daug streso.

Vis dėlto, nors gali atrodyti, kad daugiausiai nelaimingų atsitikimų įvyksta fabrikuose, sandėliuose ar statybose, tačiau taip manyti pernelyg naivu. Kelerius metus dirbau viename Londono banke: man, imigrantei, toks darbas atrodė tarsi dovana iš kažkur aukščiau. Dirbau penkias dienas per savaitę, tačiau turėjau pakankamai laiko savo pomėgiams bei susitikimams su draugais, tad tikrai neturėjau kuo skųstis. Vis dėlto, vieną rytą atvykusi į darbą paslydau ant slidžių ką tik išplautų grindų. Pirmiausia pamaniau, kad šis atsitikimas atsipirks tik didele skausminga mėlyne, tačiau administratorė įkalbėjo nuvykti į ligoninę, kurioje buvo nustatytas bjaurus rankos lūžis. Iki šio nutikimo man nė karto neteko lankytis ligoninėje, ir tai tikrai slėgė, tačiau mane maloniai nustebino gydytojų dėmesingumas ir noras padėti.

Patyrusi rankos lūžį kelias savaites buvau nedarbinga, todėl turėjau pakankamai laiko skaityti knygas bei naršyti internete. Vieną dieną visai atsitiktinai radau informacijos apie įmonę „Insito Group“, kuri patyrusiems nelaimingą atsitikimą padeda gauti priklausančią kompensaciją. Nemeluosiu: iš pat pradžių buvau nusiteikusi ganėtinai skeptiškai, nes maniau, kad visas procesas pareikalaus nemažai išlaidų, o šansai gauti išmoką bus pernelyg maži. Vis dėlto, taip nenutiko: konsultantas patikino, kad teisingumo svarstyklės yra mano pusėje, o mokesčiai bus taikomi tik tada, jei pavyks gauti išmoką. Tapo aišku, kad bet kuriuo atveju nieko neprarasiu, o visais teisiniais klausimais buvo pažadėta pasirūpinti už mane. 

Kai mano ranka jau buvo sugijusi, gydytojas pasiūlė lankyti fizioterapijos užsiėmimus, kurie padeda atsitiesti po patirtų traumų. Žinoma, lūžusi ranka vis dar kėlė diskomfortą, tad nusprendžiau pasinaudoti tokia galimybe. Nors užsiėmimai tikrai nebuvo pigūs, tačiau tai padėjo pasiekti iš tiesų puikių rezultatų: jau po kelių seansų pastebėjau, kad rankos lankstymas bei įvairių kasdienių darbų atlikimas reikalauja kur kas mažiau pastangų, ir tai nekelia jokių nepatogumų. 

Po kelių mėnesių mane pasiekė žinia, kad buvo priimtas teigiamas sprendimas suteikti man kompensaciją: nuspręsta ne tik padengti su nedarbingumu susijusius nuostolius, bet taip padengti fizioterapijos seansus, kurie man padėjo greičiau atsitiesti. Man padėjusių specialistų komanda dirbo tikrai profesionaliai, buvo labai atjaučiantys ir dėmesingi, todėl kiekvieno užsiėmimo laukiau tarsi tikrai įdomios pramogos. Vaikystėje ir paauglystėje įvairios gydymo įstaigos man kėlė tikrą siaubą, tačiau po šio nutikimo supratau, kad tikrai nėra ko bijoti – juk savo darbą išmanantys sveikatos priežiūros specialistai visuomet siekia kiek įmanoma labiau padėti žmonėms.


Suprantu, kad gyvenime gali daug kas nutikti, todėl svarbu būti atsargesniems, ir nemanyti, kad tam tikra aplinka gali garantuoti šimtaprocentinį saugumą. Nors negalėčiau pasakyti, kad tuo metu mano finansinė situacija buvo labai prasta, tačiau tikrai džiaugiuosi atradusi bendrovę „Insito Group“, kuri padėjo be jokių nesklandumų gauti man priklausančią išmoką. (Sužinokite daugiau apie jų paslaugas čia). Abejojau, ar išmokas gali gauti ne Anglijos piliečiai, tačiau šiandien galiu drąsiai teigti, kad kompensaciją gali gauti kiekvienas čia dirbantis asmuo, kuris patiria nelaimingą atsitikimą darbe. Tokios situacijos tikrai nėra malonios, todėl gauta išmoka gali bent šiek tiek sušvelninti susiklosčiusią situaciją bei padengti gydymo išlaidas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt