3

Senjorų turnyre Alytaus „Dainava” liko antra

titleKlaipėdą ir Jonavą įveikę Alytaus „Dainavos“ senjorai užėmė antrąją vietą

Alytuje baigėsi kalėdinių salės futbolo turnyrų maratonas.

Pirmasis turnyras buvo skirtas sporto publicistui Romui Trubnikovui atminti, antrasis – miesto mero taurei laimėti, o trečiame vyriausiųjų žaidėjų (60 m. ir daugiau) komandos susirungė dėl FK „Vytis” taurės. Pastarąją iškovojo senjorai Kauno, nugalėję visus priešininkus.

Kauniečiams pralaimėjusi (1:3), tačiau Klaipėdą (2:0) ir Jonavą (6:1) įveikusi Alytaus „Dainava“ užėmė antrąją vietą, treti liko klaipėdiečiai, ketvirti –  jonaviškiai. Geriausiu žaidėju alytiškių senjorų komandoje buvo pripažintas Vytautas Valacka.

Į FK „Vytis”rengiamą turnyrą šiemet planavo atvykti ir futbolo veteranai iš Baltarusijos ir Ukrainos, tačiau šiuos planus teko atidėti ateičiai. Mero taurės turnyre, kurį laimėjo Alytaus futbolo veteranų klubo ekipa „Dainava”, dalyvavo 6-ios, R. Trubnikovo atminimo turnyre – 8 komandos.