26 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
VideoreportažaiAlytusEismas
2020 Sausio 7d.
11

Į Alytų turėtų grįžti žaliosios rodyklės

title

Gali būti, kad artimiausiu metu ant trijų labiausiai apkrautų Alytaus miesto sankryžų grįš ką tik nuimtos žalios rodyklės.

Susisiekimo ministerija leido grąžinti tokias lentele daugiausia spūsčių susidarančiose sankryžose. Tiesa, savivaldybės dar turės  ministerijai  įrodyti, kad sankryža tikrai apkrauta. 

Nuėmus lenteles  paaiškėjo, kad papildomų žalių sekcijų, kaip reikalauja nauja tvarka,  sumontuoti nepavyks nes dalis šviesoforų sistemų pasenusios ir nesuderinamos su papildoma sekcija, o norint jas atnaujinti tektų išleisti tūkstančius. Gi  vienos žalios lentelės grąžinimas  atsieitų 36 eurus. Ji galėtų būti, kol šviesoforų sistemos būtų atnaujintos.

Tokių sankryžų, kur Alytuje ėmė formuotis spūstys po sausio pirmosios, yra trys.

Jeigu ministerijos atstovams pavyktų įrodyti, kad sankryžoje neįmanoma sumontuoti papildomos sekcijos, žalios rodyklės būtų grąžintos į problematiškiausias vietas Alytuje.

Anot Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus Rolando Juonio, įprastoms žalioms  rodyklėms grąžinti prireiktų apie 300 eurų, o papildomos sekcijos kainuotų tūkstantines sumas.


Naujausios žinios

Komentarai

11
Komentuoti
2020-01-08
Liaudie nesinervinkit nepykit juk nuostolius tai mes padengsim
Alytiske2020-01-08
Bet niekas nepaaiškina kodėl taip brangiai kainuoja prisukt su 2 varžtais tas lenteles, mistiniai 300 eurų yra nesamone
A.K.2020-01-08
R.Juonys = asilas!!!
to Nuomone2020-01-08
Kaip tai nera,LENKIJA,Nyderlandai,Belgija,Vokietija,siais metais ir Austrija pradejo naudoti zalias lenteles,JAV jei nera draudziancio zenklo sukti i desine ir be jokiu rodykliu per raudona sviesaforo sviesa leidziama sukti i desine...
ALGIS2020-01-08
kam dabar vel jas det , reikejo tentu uzdengt
Nu alytiški2020-01-07
net nepagalvojau,kad esi toks kvailas! Kam,kam,biudžeto pinigų liko,reikia įsisavint(arba oasisavint)
Is kur sitas2020-01-07
klounas
Nuomonė2020-01-07
Mano nuomone - jeigu tokių žalių rodyklių nėra nei vienoje ES valstybėje, tai kodėl jos turi būti Lietuvoje? Jeigu jau tas žalias rodykles visgi nuėmėte, tai darykite viską, kad būtų užtikrintas bent jau tas eismo pralaidumo lygis kaip buvo su tomis žaliomis lentelėmis. Jeigu dabar pamatėte, kad normaliam eismui užtikrinti reikia papildomų žalių sekcijų, kelių naujų šviesoforų ar net poros išplatėjimo juostų, tai kodėl visa tai nebuvo daryta visus tuos 5 pasiruošimui duotus metus? Reiškia tuos 5 metus niekas nieko nestebėjo, neanalizavo, neskaičiavo, neplanavo, neprojektavo, nesiruošė ir nedarė nieko tik plaukė pasroviui visi kaip tie rudeniniai lapai Nemunu ir... štai rezultatas. Dabar juokina žmones kalbėdami apie kamščius ir Alytų lygina su didmiesčiais. Tokio liūdno juoko Alytuje iki šiol dar nebuvo.
ggg2020-01-07
na blemba tokiu gudruciu pasikelusiu vadybininkeliu tik lietuvoj rasi ,jeigu jus neismanot tai pasikonsultuokit su buvusiais sovietiniais kaip jus isireiskiate
baisu2020-01-07
Visur pinigu svaistymas...nuima-prideda...total kosmar...
Alytiškis2020-01-07
Jei gražinti,tai gražinti visose sankryžose,juk per šiandienos žinias generalinis policijos vadas sakė,kad žalios lentelės papildomo avaringumo nesukėlė ir tik naudos davė,kam prireikė aplamai jas nuimti
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė