13 c Alytus
Trečiadienis, Rugsėjo 23d.
SportasRankinis
2020 Sausio 6d.
0

Prieš pasaulio rankinio čempionato atranką Lietuvos rankininkai prakaitą lieja Alytuje

titleLietuvos nacionalinės rankinio rinktinės kandidatas alytiškis N. BuronkoDomanto Aleksyno nuotr.

Kvietimo į nacionalinę rankinio rinktinę sulaukęs alytiškis Nedas Buronko pasinaudojo jam suteikta galimybe ir prie Lietuvos pirmosios šių metų pergalės prisidėjo įvarčiais. „Varsos“ klubo žaidėjas kontroliniame susitikime pasižymėjo 3 kartus, o lietuviai stovyklą Alytaus miesto stadione pradėjo pergale prieš Minsko (Baltarusija) ASK (38:35).

Kaip po susitikimo kalbėjo vienas rinktinės lyderių Gerdas Babarskas, į komandą pavyko įsijungti jauniems žaidėjams. „Jauni žaidėjai atrodo tikrai labai neblogai. Jie labai stengiasi treniruotėse, natūralu, kad rungtynėse jiems sunkiau įsivažiuoti, tam galbūt dar stinga šiek tiek patirties, bet į komandą jie jungiasi labai gerai ir duoda tikrai daug naudos“, – vylėsi Šamberi (Prancūzija) „Savoie HB“ rungtyniaujantis G. Babarskas.

Rinktinės stovykloje Alytuje prakaitą lieja ir kitos Lietuvos rankinio žvaigždės – Zaporožės (Ukraina) „Motor“ klube karjerą tęsiantis Aidenas Malašinskas, Monpeljė (Prancūzija) „Montpellier HB“ rungtyniaujantis Jonas Truchanovičius ir kiti kandidatai į galutinę šalies rinktinę.

Alytuje pasaulio rankinio čempionato klasifikacijai besirengiantys lietuviai sausio 10 dieną Liuksemburge pradės susitikimu su farerais, po to kovos su šeimininkais, o pasirodymą baigs su slovakais. Į čempionato atrankos etapą žengs rinktinė kvalifikacijos grupės Liuksemburge laimėtoja.

Rinktinę treniruoja buvęs rankininkas, Austrijos Danijos, Islandijos, Lietuvos, Švedijos komandose žaidęs Mindaugas Andriuška, pastariaisiais metais trenerio darbą dirbęs Tirolio (Austrija) klube ir kaip Lietuvos komandos stratego asistentas.  

Į Liuksemburgą vyks 17 iš 20 jo atrinktų, Dzūkijos sostinėje nuo praėjusio penktadienio plušančių kandidatų. 

Nacionalinės rinktinės kandidatas N. Buronko rankinį pradėjo sportuoti pas trenerį Vladą Zoką, „Varsos-Stronglaso“ komandoje jį treniruoja Egidijus Petkevičius, Robertas Paužuolis ir Eugenijus Gimbutas. 

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt