15 c Alytus
Antradienis, Liepos 7d.
VideoreportažaiAlytusEismasAktualijos
2020 Sausio 6d.
3

Ar kelininkai pasirengę žiemos iššūkiams? (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerija

Su pirmuoju metų savaitgaliu į Dzūkiją atėjo žiema. Žanro klasika – kelininkus žiema užklupo netikėtai, bent jau taip atrodė šeštadienį, sekmadienį į „pieninės“ kalną jau buvo galima įvažiuoti.

Pirmadienį Alytuje snigo nuo pat ryto iki pietų, tai padidino kelininkų užimtumą. Kaip jiems sekasi – Alytausgidas.lt videosiužete.

Jeigu ne savaitgalis, su pagaliau atėjusios žiemos iššūkiais Alytaus miesto gatves prižiūrinti  bendrovė „Raguvilė“, regis, susitvarkė.

Pirmadienį į miesto gatves išvažiavo sunkioji kelių valymo technika, kelininkams darbą palengvino nulinė temperatūra.

Vairuotojai ir  pėstieji gyventojai turi būti atidūs,po sniegu yra susidariusių ledo ruožų, todėl vietomis gali būti slidu. 

ATNAUJINTA

Pirmadienį daug snigo, antradienio (sausio 7-osios) naktį numatomi krituliai,  vyraus lietus, dulksna, vietomis – rūkas, lijundra, plikledis. Žemiausia temperatūra svyruos nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos, pajūryje iki 5 laipsnių šilumos. Sausio 7-osios dieną daug kur silpnas lietus, dulksna. Vietomis rūkas, pietrytiniuose rajonuose kai kur plikledis. Aukščiausia temperatūra sieks 0–5 laipsnius šilumos.

Sausio 8-osios, trečiadienio, naktį vietomis prognozuojami nedideli krituliai,  daug kur plikledis, vietomis rūkas, temperatūra – nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos, pajūryje iki 4 laipsnių šilumos. Trečiadienio dieną daug kur palis, sustiprės pietvakarių vėjas, vakariniuose rajonuose kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Temperatūra 1–6 laipsniai šilumos.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

3
Komentuoti
Viecinis2020-01-06
Gerai priziuri ir saligatvei pabarstyti ir gatves tik gal veluoja biskuti ,siaip visiem geras nebusi bet tegu tvarkosi ,ordo tiek metu nepriziuri ir ner ten kam jau rupintis prieziura.
As2020-01-06
Raguvile gal priziuri ledo arenas o ne gatves todel gatvese ledas
Alytiškis2020-01-06
Jau gal laikas būtų pasakyti Raguvilei ate,nes ši šaraškino kontora jau eilę metų kai nesusitvarko su gatvėmis,gal laikas būtų vėl susigražinti Ordo,ji tikrai gerai susitvarkydavo su gatvių problemomis,laiku nubarstydavo,bei tvarkingai nuvalydavo nuo gatvių sniego košę,Raguvilè jau nevieną žiemą su savo darbais nesusitvarko
traffix.lt