18 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 6d.
SportasKrepšinis
2020 Sausio 5d.
0

Amerikiečius ir serbus keičianti „Sintek-Dzūkija“ artėja prie turnyro lentelės vidurio

title

Dvi pergales iš eilės pirmą kartą šiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone iškovojo „Sintek-Dzūkija“. Tai buvo iš viso jau šeštoji Valdemaro Chomičiaus auklėtinių pergalė. 73:71 išvykoje įveikusi „Šiaulius“ Alytaus komanda pakilo į 7-ąją vietą iš 10-ies. Prie pergalės prieš Antano Sereikos auklėtinius daugiausia (19) taškų pelnė amerikietis Gabe DeVoe.

Sausio 12 d. „Sintek-Dzūkija“ namų aikštėje priims kaimynus iš Prienų „Cbet“, o pergalės atveju galės kilti iki 6-osios pozicijos.

Tikimasi, kad artimiausiame susitikime Alytaus ekipai jau galės padėti aukštaūgis (211cm) iš Turkijos Kemal Canbolat. Šiauliuose jis jau buvo ant atsarginių žaidėjų suolelio, nuo jo kilo ir 203 cm ūgio naujokas Petar Rakičevič iš Serbijos, debiutavęs 7-iais taškais, 6 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais. Serbas „Sintek-Dzūkijoje“ pakeitė savo tautietį, tos pačios agentūros atstovaujamą aukštaūgį Radoslav Pekovič (215 cm), išvykusį į Liepojos (Latvija) „Lauvas“. 

Styguojant Dzūkijos sostinės ekipos žaidimą nevengiama ekperimentuoti, po pertraukos į Alytų grįžęs amerikietis Johnathan David Hudson iki vėl išvykdamas tesužaidė 9 minutes 55 sekundes. Komandą kiek anksčiau taip pat paliko JAV atstovai Adrian Bowie ir Logan Mclane. Pastarasis 206 cm ūgio žaidėjas iš Alytaus persikėlė į Suomijos aukščiausios lygos „Lahti basketball“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Karaliaus Mindaugo karūnavimo šventė Alytuje