15 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 27d.
VideoreportažaiEismasTransportas
2020 Sausio 2d.
2

Žalios rodyklės nebegalioja, neatidiems vairuotojams – baudos (ATNAUJINTA)

title

Lietuvoje nebegalioja lenteles su žalia rodykle, kuri leido vairuotojams sukti į dešinę ir tuo atveju, jei šviesoforo signalas rodė raudoną signalą. 

Pradėjus nuiminėti lenteles su žaliomis rodyklėmis pastebėtas eismo suintensyvėjimas Statybininkų-Naujosios gatvių sankryžoje.

Spūstys formavosi nuo Jaunimo g. žiedinės sankryžos, tačiau greitai buvo rastas sprendimas: papildoma šviesoforo sekcija.  

Alytaus mieste centre Pulko-Jotvingių g. sankryžoje lentelės neliko gruodžio 30 dieną.

Apie 12 valandą buvo pastebėta automobilių eilė nuo Pirmojo Alytaus pusės, bet vakarinio piko metu nuo 16 iki 17.30 val. spūsčių nebuvo.

Pereinamasis laikotarpis, kol dar buvo leidžiama sukti į dešinę, degant raudonam šviesoforo signalui, esant žaliai rodyklei, baigėsi sausio 1 dieną ir jeigu dar likę tokių rodyklių, jos nebegalioja.

Neatidiems vairuotojams gresia baudos nuo 60 iki 90 eurų. Lentelės su žaliomis rodyklėmis buvo sumontuotos aštuoniose Alytaus mieste esančiose sankryžose. 

ATNAUJINTA

Alytaus mieste žaliosios rodyklės panaikintos septyniose sankryžose.

Pasak miesto savivaldybės miesto ūkio skyriaus vedėjos Palmyros Raškauskienės, dauguma jų nuimtos dar lapkritį, o pastarosiomis – dvejose sankryžose.

„Kai kuriose vietose eismas sulėtės. Žinome vieną sankryžą, kur bus problemų, bet ten planuojame įrengti žiedinę sankryžą“, – planuoja skyriaus vedėja.


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
Nejuokinkit2020-01-05
Jei kabo lentele tai ir vadovautis ja galima ,o kad nekabotu reikia dirbt ne tik laukus algos
ALGIS2020-01-03
PIRMIAUSIA VISUS NUSKALPUOT O PASKUI SUTVARKYT SVIESOFORUS
traffix.lt