0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Gruodžio 27d.
0

Šventinis Alytaus kino teatro repertuaras

title

Alytaus kino teatras „Dainava“ skelbia repertuarą iki sausio 2 dienos:

•    LEDO ŠALIS 2 (vaikams) 13.00 (2D), 15.30 (3D) – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai
•    LEDO ŠALIS 2 (vaikams) 18.00 (2D) (gruodžio 27-30, sausio 1-2 d.) – lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai
•    CATS (N-13) 20.30 (gruodžio 27-30, sausio 1-2 d.) – miuziklas

LEDO ŠALIS 2

Viena laukiamiausių animacinių istorijų sugrįžta su nauju pasakojimu apie draugystę ir meilę, ir apie nesibaigiančias sesių princesių išdaigas, kurios šįkart pareikalauja ypatingos – karališkos – ištvermės ir ryžto! Pirmojoje filmo dalyje princesė Elza negalėjo suvaldyti savo galių ir todėl pabėgo ir įsikūrė ledo rūmuose, aukštai kalnuose. Vyresnės sesutės pasiilgusi princesė Ana, padedama Kristofo, jo elnio Sveno ir sniego senio Olafo, suranda ir išgelbsti Elzą. Sugrįžus Elzai, laimingoje dviejų seserų valdomoje karalystėje įsivyrauja taika, laimė ir meilė. Tačiau, nors ir išmokusi kontroliuoti pragaištingas savo galias, jų visiškai atsikratyti Elza niekaip nesugeba. Dar daugiau – praėjus keleriems metams, mergina ima girdėti balsą ir jausti paslaptingą jėgą, kviečiančią ją keliauti į šiaurę. Šiam troškimui vis labiau stiprėjant, Elza nebeištveria ir viską papasakoja Anai. Veikli jaunoji princesė nutaria griebti elnią už ragų ir išsiaiškinti, kokios jėgos neduoda ramybės jos mylimai sesutei. Kartu su jau pažįstama šutve – Kristofu, Svenu ir nuolat į kokias nors nesąmones įsipainiojančiu Olafu – seserys iškeliauja į šiaurę. Šios, ne mažiau pavojingos ir nuotykių kupinos kelionės metu Elza pagaliau atskleis savo magiškų galių šaltinį bei kartu su Anos ir kitų bičiulių pagalba išgelbės savo mylimą karalystę nuo naujo jai gresiančio pavojaus.

CATS

Kultinis Andrew Lloyd Webber miuziklas „Cats“, tapęs ilgiausiai Brodvėjaus scenoje rodomu pasirodymu, atvyksta į kino ekranus! Miuziklų meistras, Oskaru apdovanotas režisierius Tom Hooper subūrė stulbinančią aktorių komandą – filme pasirodys Taylor Swift, Idris Elba, Rebel Wilson, Judi Dench, Jennifer Hudson, Ian McKellen, James Corden, Jason Derulo ir daugelis kitų. Pasaulinio garso šokėjai, choreografai, aktoriai ir kiti komandos nariai susibūrė tam, kad prikeltų „Cats“ naujam gyvenimui. Pirmąsyk 1981-aisiais Londone pristatytas miuziklas po metų pradėtas rodyti Brodvėjaus scenoje. Aibę svarbiausių teatro scenos apdovanojimų susižėręs pasirodymas vis dar rodomas įvairiuose pasaulio kampeliuose, tad skaičiuojama, jog 19-a kalbų pristatomą reginį daugiau nei 50-yje šalių pamatė 81 milijonas žiūrovų: „Cats“ tituluojamas svarbiausiu ir sėkmingiausiu visų laikų miuziklu.

2019-aisiais pirmąsyk kino ekranuose atgimstantis kūrinys žiūrovą nukelia į kasmetinę kačių puotą, į kurią atvyksta uodeguotosios iš viso pasaulio. Kilmingos ir mišrūnės, senutės ir jauniklės, šeimininkų numylėtinės ir benamės – kiekviena jų turi savo istoriją ir priežastį vadintis ypatinga. Šį vakarą kiekviena jų surengs pasirodymą, tačiau kuris iš jų taps pačiu geriausiu?

Bilietus įsigyti galite svetainėje  www.kinasdainava.lt arba „Dainavos“ kino teatro kasoje. Kasos dirbo laikas  šventiniu laikotarpiu:
Gruodžio 31 d. 12-16.00
Sausio 1 d. 12-21.30


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt