9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
SportasTransportas
2019 Gruodžio 20d.
0

„Pilėnai racing“ lenktynininkų sezonas su nauja technika vainikuotas pergalių gausa

titleNuotraukų galerija

Alytaus klubo „Pilėnai racing“ sportininkai baigė sezoną. Metų pabaiga –  laikas sumuoti rezultatus, o jie – džiuginantys tiek asmeninėse, tiek komandinėse įskaitose.

Sezonas prasidėjo iššūkiu – alytiškiai persėdo į prestižinio kartingų važiuoklių gamintojo „Praga“ kartingus. Sezono pradžioje teko juos jaukintis, bet pasiekti rezultatai rodo, kad tai pavyko, veltui nenuėjo ir prakaitas, išlietas treniruojantis Baltijos šalių ir Italijos kartodromuose.

Varžytasi 5-iuose Lietuvos kartingo čempionato etapuose, Latvijos kartingo čempionate, „Prokart“ taurės važiavimuose, taip pat šiaurės šalių „Rotax max Lithuania chalange“ kvalifikacijose ir pagrindinėse „Rotax Nordic Chalange“ varžybose, kurias sudarė 3 etapai.

Visi licencijuoti „Pilėnai racing“ klubo sportininkai ne tik etapuose, bet ir galutinėse įskaitose lipo ant nugalėtojų podiumo.

Mažiausių „Baby“ klasės lenktynininkų įskaitoje 4-metis Adomas Žadeika ir 6-metis Kajus Surdokas Lietuvos čempionate tapo nugalėtojais ir džiaugėsi iškovotomis sezono taurėmis.

Vyresnieji „Pilėnai racing“ nariai neatsiliko. 8-metė Vanesa Šilkūnaitė triumfavo Lietuvos kartingo čempionate ir šalies čempione tapo „Micro60“ klasėje ir „Prokart R85“ klasėje.

8-metis Aloyzas Čekavičius „Micro60“ klasėje Lietuvos čempionate iškovojo 3 vietą, o „Prokart R85“ klasėje liko 6-as.

10-mečiui Markui Šilkūnui šis sezonas buvo permainingas. Nors „Prokart“ įskaitoje jis užtikrintai iškovojo čempiono titulą „RM85“ klasėje, Lietuvos čempionato paskutinio etapo pusfinalyje patyrė avariją dėl varžovo kaltės, neteko Lietuvos čempiono titulą „Mini60“ klasėje ir  turėjo tenkintis 2-a vieta. M. Šilkūnas šiais metais išmėgino ir Italijos trasas, kuriose pasisėmė daug patirties, o jau ateinantį pavasarį jis žada vėl ten sugrįžti.

10-metis Laurynas Žadeika varžėsi gausiausioje „MiniMax“ klasėje ir „Rotax Max Lithuania chalange“ įskaitoje, buvo greičiausias tarp Lietuvos sportininkų ir, nusileidęs tik svečiui iš Latvijos, džiaugėsi vicečempiono titulu. Dėl šiais metais persekiojančių techninių Latvijos čempionate problemų L. Žadeika liko 5-as, o „Rotax Max Latvia“ chalange“ – 6-as.

Galingiausios „KZ2 master“ klasės Lietuvos čempiono titulą apgynė „Pilėnai racing“ lenktynininkas Vytautas Surdokas, kuris toje pačioje klasėje tapo ir Latvijos senjorų čempionu. Beje, V. Surdokas šiais metais daug jėgų atidavė ir treniruodamas jaunuosius mūsų sportininkus.

Asmeninių įvertinimų pasiekė taip pat su jaunimu dirbantis kartų senjoras Aloyzas Čekavičius vyresnysis. Jis „Prokart CZ125“ ketvirtą kartą tapo Lietuvos čempionu, prie šio pasiekimo šiemet pridėjo Latvijos  „KZ2 masters“ klasės vicečempiono sidabro bei toje pačioje klasėje –  Lietuvos bronzos medalį.

Komandinėje Lietuvos kartingo čempionato įskaitoje Alytaus „Pilėnai racing“ klubas apgynė nugalėtojų titulus „Micro“ ir „KZ2 masters“ kategorijose, o „Prokart“  įskaitoje pasiekė bronzą.

Baltijos šalių čempionatų sezonas jau pasibaigė, todėl alytiškiai kartų pilotai laukia artėjančios Lietuvos ir Latvijos kartingo federacijos organizuojamų „Pabaltijo žiemos“ varžybų, kurių pirmasis etapas – jau gruodžio 21 dieną vyks Jelgavos (Latvija) kartodrome.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė