2 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
SportasLengvoji atletika
2019 Gruodžio 19d.
6

Treneriui – LTOK prizas „Citius. Altius. Fortius”

titleAlytaus bėgikų treneris V. Šmidtas – nuotraukose su LTOK vadove Daina Gudzinevičiūte, taip pat ir su visais apdovanojimų laureatais

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) pagerbė olimpizmui ir sportui nusipelniusius asmenis.

Tarp apdovanotųjų – ir Alytaus bėgikų treneris, sporto ir rekreacijos centro (SRC) lengvaatlečių rengimo specialistas Vytautas Šmidtas. Jam 60-mečio proga įteiktas LTOK prizas „Citius. Altius. Fortius”.

V. Šmidtas – buvęs Londono (D. Britanija) olimpinėse žaidynėse dalyvavusio, Šendženo (Kinija) universiadoje sidabrą laimėjusio bėgiko Ryčio Sakalausko treneris.  

Sportinių aukštumų siekia ir daugiau trenerio auklėtinių, tarp kurių – ir Lietuvoje geriausia jaunoji kroso bėgikė šį sezoną Dominyka Petraškaitė.

Jau 38-erius metus daugiausia tarp bėgimo takelių gyvenantis V. Šmidtas 1981 metais baigė tuometį Kūno kultūros institutą ir iškart buvo paskirtas dirbti į Alytaus sporto mokyklą, kuri buvo reorganizuota, bet SRC sudėtyje veikia iki šių dienų.

V. Šmidto auklėtiniai, kurie tapo Lietuvos čempionatų nugalėtojais ir prizininkais: R. Sakalauskas, V. Grigonytė, I. Gurskaitė, R. Graževičius, R. Kvedaravičiūtė, J. Kvedaravičius, R. Šuliauskaitė, V. Rabikas, E. Kondratavičius, T. Reklys, V. Rafanavičius, J. Milšinas, R. Simanavičius, M. Bagdonas, R. Sabaitytė, I. Slančiauskas, O. Vaičiulytė, J. Žiogevičiūtė, M. Miliauskas, R. Jusas, D. Petraškaitė. Lietuvos rekordininkais tapo  R.Sakalauskas, R. Šuliauskaitė, R. Kvedaravičiūtė, J. Kvedaravičius, I. Gurskaitė, E. Kondratavičius,o pastarasis dar apsigynė ir mokslo daktaro disertaciją sporto ir kūno kultūros srityje.

V. Šmidtas ne tik auklėtiniais, tačiau ir savo, kaip bėgiko, praeitimi garsus treneris. Yra tapęs sporto meistru, daugkartiniu Baltijos šalių ir Lietuvos čempionu bei prizininku, tarptautinių varžybų nugalėtoju ir prizininku, o 1983 m.-  ir  Lietuvos 100 m. bėgimo rekordininku.

 


Komentarai

6
Komentuoti
G2019-12-20
Mldc
Sportininkė2019-12-20
Ačiū TRENERI, užtai, kad esate. Pagarba.
Po Naujų jau ateisiu:-))
Jegu2019-12-20
Ne 60 metų tai būtų nieko negavęs.
l2019-12-20
pagarba treneriui
Sveikinam2019-12-20
Sveikinam. Sėkmės Jums !
Gyvenimas parodė kokie supuvę buvo pilietininkai, kurių valdžios laikotarpiu jų nesveikos ambicijos Jums kainavo tiek sveikatos ir nervų
gene2019-12-19
Sėkmės , sveikatos treniruojant mūsų vaikus. Gražių švenčių.
traffix.lt